Türk Malı – plakat
Serial · 2010

Türk Malı

IMDb ↗ Produkcja turecka
4SEZONY
41ODCINKI

Gdzie obejrzeć w Polsce

Ten tytuł nie jest teraz dostępny na żadnej platformie w Polsce. Gdy się pojawi, zobaczysz to tutaj.

„Türk Malı” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 26 czerwca 2026

„Türk Malı” to serial z 2010 roku (kraj produkcji: Turcja; gatunki: komedia, familijny). Obecnie nie ma go na żadnej platformie streamingowej w Polsce; gdy się pojawi, opcje oglądania znajdziesz tutaj. Serial ma 4 sezony i 41 odcinków.

  • GatunekKomedia, Familijny
  • ProdukcjaTurcja · 2010

Sezony – gdzie obejrzeć?

Serial „Türk Malı” ma 4 sezony. Obecnie nie jest dostępny na żadnej platformie w Polsce – kliknij sezon, aby zobaczyć listę odcinków.

Obsada

Şafak SezerŞafak SezerErman Kuzu
Binnur KayaBinnur KayaAbiye Kuzu
Bekir AksoyBekir AksoyGökhan
Devin Özgür ÇınarDevin Özgür ÇınarSeval
Sinan ÇalışkanoğluSinan ÇalışkanoğluYarcan Kıymık
Damla CercisoğluDamla CercisoğluEzgi
Hazal ŞenelHazal ŞenelMelodi Kuzu
Barış ÇelikkolBarış ÇelikkolArda Kuzu
Metin ZakoğluMetin ZakoğluMüştak Bey
Selin AltaySelin AltayGülşişe
Fatih SönmezFatih Sönmez
Şafak PekdemirŞafak PekdemirZehra

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć serial „Türk Malı”?

Serial „Türk Malı” nie jest obecnie dostępny na żadnej platformie streamingowej w Polsce. Gdy się pojawi, opcje oglądania zobaczysz na tej stronie.

Czy serial „Türk Malı” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Serial „Türk Malı” to produkcja turecka, więc jego oryginalnym językiem jest zwykle turecki. Polski lektor, napisy lub dubbing zależą od platformy – sprawdź menu dźwięku i napisów w odtwarzaczu.

Czy serial „Türk Malı” można obejrzeć za darmo?

Obecnie serial „Türk Malı” nie jest dostępny za darmo w Polsce. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile sezonów i odcinków ma serial „Türk Malı”?

Serial „Türk Malı” ma 4 sezony i łącznie 41 odcinków.

Do jakiego gatunku należy serial „Türk Malı”?

Serial „Türk Malı” należy do gatunków: komedia, familijny. Kraj produkcji: Turcja.

Kto gra w serialu „Türk Malı”?

W serialu „Türk Malı” występują m.in. Şafak Sezer, Binnur Kaya, Bekir Aksoy, Devin Özgür Çınar, Sinan Çalışkanoğlu i Damla Cercisoğlu.

Czy serial „Türk Malı” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Gdy serial „Türk Malı” pojawi się na platformie streamingowej w Polsce, obejrzysz go na urządzeniach, które ta platforma obsługuje – zwykle w aplikacji mobilnej, w przeglądarce lub na smart TV.

Kiedy serial „Türk Malı” miał premierę?

Serial „Türk Malı” miał premierę w 2010 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Podobne seriale