The Kids in the Hall – plakat
Serial · 2022

The Kids in the Hall

★ 6,6 TMDB · 30 IMDb ↗
1SEZONY
8ODCINKI

„The Kids in the Hall” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Amazon Prime Video.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Amazon Prime Video
W abonamencie
ABONAMENT

„The Kids in the Hall” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 13 lipca 2026

„The Kids in the Hall” to serial z 2022 roku (kraj produkcji: Kanada; gatunek: komedia). W Polsce obejrzysz go w abonamencie na platformie Amazon Prime Video. Serial ma 1 sezon i 8 odcinków.

Jeśli masz abonament Amazon Prime Video, obejrzysz serial „The Kids in the Hall” bez dodatkowych opłat. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • AbonamentAmazon Prime Video
  • GatunekKomedia
  • ProdukcjaKanada · 2022

Sezony – gdzie obejrzeć?

Serial „The Kids in the Hall” (1 sezon) obejrzysz w Polsce na platformie Amazon Prime Video; wersje językowe (lektor, napisy, dubbing) zależą od platformy. Kliknij sezon, aby zobaczyć listę odcinków i opcje oglądania.

Fabuła

The iconic Canadian sketch comedy show returns with an exciting new season, a fresh batch of fun, off-beat characters and beloved favorites, and sketches that pack a satirical punch, all laced with the edgy and fearless comedy the Kids are synonymous for.

TwórcaKevin McDonald, Dave Foley, Mark McKinney, Bruce McCulloch, Scott Thompson
Kraj produkcjiKanada
GatunkiKomedia

Obsada

Dave FoleyDave Foley
Bruce McCullochBruce McCulloch
Kevin McDonaldKevin McDonald
Mark McKinneyMark McKinney
Scott ThompsonScott Thompson

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć serial „The Kids in the Hall”?

Serial „The Kids in the Hall” obejrzysz w Polsce na platformie Amazon Prime Video. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy serial „The Kids in the Hall” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe serialu „The Kids in the Hall” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć serial „The Kids in the Hall” z polskimi napisami?

Serial „The Kids in the Hall” obejrzysz w Polsce na platformie Amazon Prime Video; przy zagranicznych produkcjach ta platforma zwykle oferuje polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy serial „The Kids in the Hall” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformie Amazon Prime Video dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz serial „The Kids in the Hall”?

Serial „The Kids in the Hall” jest dostępny w abonamencie Amazon Prime Video, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy serial „The Kids in the Hall” można obejrzeć za darmo?

Obecnie serial „The Kids in the Hall” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile sezonów i odcinków ma serial „The Kids in the Hall”?

Serial „The Kids in the Hall” ma 1 sezon i łącznie 8 odcinków. W Polsce obejrzysz go na platformie Amazon Prime Video.

Gdzie obejrzeć nowy sezon lub najnowszy odcinek serialu „The Kids in the Hall”?

Serial „The Kids in the Hall” jest w Polsce dostępny na platformie Amazon Prime Video. Nowe sezony i odcinki trafiają zwykle na tę samą platformę w miarę emisji; aktualną dostępność sprawdzisz na tej stronie.

Do jakiego gatunku należy serial „The Kids in the Hall”?

Serial „The Kids in the Hall” należy do gatunku: komedia. Kraj produkcji: Kanada.

Kto gra w serialu „The Kids in the Hall”?

W serialu „The Kids in the Hall” występują m.in. Dave Foley, Bruce McCulloch, Kevin McDonald, Mark McKinney i Scott Thompson.

Czy serial „The Kids in the Hall” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Amazon Prime Video jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy serial „The Kids in the Hall” miał premierę?

Serial „The Kids in the Hall” miał premierę w 2022 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne seriale

Amazon Prime VideoABONAMENT Oglądaj