Prywatna praktyka – plakat
Serial · 2007

Prywatna praktyka

Tytuł oryginalny: Private Practice

★ 7,5 TMDB · 352 IMDb ↗
6SEZONY
111ODCINKI

„Prywatna praktyka” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Disney Plus.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Disney Plus
W abonamencie
ABONAMENT

„Prywatna praktyka” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 28 czerwca 2026

„Prywatna praktyka” to serial z 2007 roku (kraj produkcji: Stany Zjednoczone; gatunek: dramat). W Polsce obejrzysz go w abonamencie na platformie Disney Plus. Serial ma 6 sezonów i 111 odcinków.

Jeśli masz abonament Disney Plus, obejrzysz serial „Prywatna praktyka” bez dodatkowych opłat. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • AbonamentDisney Plus
  • GatunekDramat
  • ProdukcjaStany Zjednoczone · 2007

Sezony – gdzie obejrzeć?

Serial „Prywatna praktyka” (6 sezonów) obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus; dostępność poszczególnych sezonów i wersje językowe (lektor, napisy, dubbing) zależą od platformy. Kliknij sezon, aby zobaczyć listę odcinków i opcje oglądania.

Fabuła

Lekarze w Odiseas Heath and Wellness stają w obliczu moralnych dylematów. Choć w pracy często się nie zgadzają, prywatnie pozostają najlepszymi przyjaciółmi.

TwórcaShonda Rhimes
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
GatunkiDramat

Obsada

Kate WalshKate WalshAddison Montgomery
Paul AdelsteinPaul AdelsteinCooper Freedman
KaDee StricklandKaDee StricklandCharlotte King
Caterina ScorsoneCaterina ScorsoneAmelia Shepherd
Taye DiggsTaye DiggsSam Bennett
Amy BrennemanAmy BrennemanViolet Turner
Benjamin BrattBenjamin BrattJake Reilly
Brian BenbenBrian BenbenSheldon Wallace
Griffin GluckGriffin GluckMason Warner

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć serial „Prywatna praktyka”?

Serial „Prywatna praktyka” obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy serial „Prywatna praktyka” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe serialu „Prywatna praktyka” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć serial „Prywatna praktyka” z polskimi napisami?

Serial „Prywatna praktyka” obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus; przy zagranicznych produkcjach ta platforma zwykle oferuje polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy serial „Prywatna praktyka” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformie Disney Plus dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz serial „Prywatna praktyka”?

Serial „Prywatna praktyka” jest dostępny w abonamencie Disney Plus, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy serial „Prywatna praktyka” można obejrzeć za darmo?

Obecnie serial „Prywatna praktyka” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile sezonów i odcinków ma serial „Prywatna praktyka”?

Serial „Prywatna praktyka” ma 6 sezonów i łącznie 111 odcinków. W Polsce obejrzysz go na platformie Disney Plus; dostępność poszczególnych sezonów zależy od platformy.

Gdzie obejrzeć nowy sezon lub najnowszy odcinek serialu „Prywatna praktyka”?

Serial „Prywatna praktyka” jest w Polsce dostępny na platformie Disney Plus. Nowe sezony i odcinki trafiają zwykle na tę samą platformę w miarę emisji; aktualną dostępność sprawdzisz na tej stronie.

Do jakiego gatunku należy serial „Prywatna praktyka”?

Serial „Prywatna praktyka” należy do gatunku: dramat. Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Kto gra w serialu „Prywatna praktyka”?

W serialu „Prywatna praktyka” występują m.in. Kate Walsh, Paul Adelstein, KaDee Strickland, Caterina Scorsone, Taye Diggs i Amy Brenneman.

Jaka jest ocena serialu „Prywatna praktyka” na IMDb i TMDB?

Serial „Prywatna praktyka” ma na TMDB ocenę 7,5/10 (352 głosy). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy serial „Prywatna praktyka” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Disney Plus jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy serial „Prywatna praktyka” miał premierę?

Serial „Prywatna praktyka” miał premierę w 2007 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne seriale

Disney PlusABONAMENT Oglądaj