Pretty Smart – plakat
Serial · 2021

Pretty Smart

★ 6,3 TMDB · 81 IMDb ↗
1SEZONY
10ODCINKI

„Pretty Smart” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Netflix.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Netflix
W abonamencie
ABONAMENT

„Pretty Smart” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 17 lipca 2026

„Pretty Smart” to serial z 2021 roku (kraj produkcji: Stany Zjednoczone; gatunki: komedia, dramat). W Polsce obejrzysz go w abonamencie na platformie Netflix. Serial ma 1 sezon i 10 odcinków.

Jeśli masz abonament Netflix, obejrzysz serial „Pretty Smart” bez dodatkowych opłat. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • AbonamentNetflix
  • GatunekKomedia, Dramat
  • ProdukcjaStany Zjednoczone · 2021

Sezony – gdzie obejrzeć?

Serial „Pretty Smart” (1 sezon) obejrzysz w Polsce na platformie Netflix; wersje językowe (lektor, napisy, dubbing) zależą od platformy. Kliknij sezon, aby zobaczyć listę odcinków i opcje oglądania.

Fabuła

A self-proclaimed intellectual, forced to move in with her carefree sister and her sister's lovably eccentric friends.

TwórcaJack Dolgen, Doug Mand
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
GatunkiKomedia, Dramat

Obsada

Emily OsmentEmily OsmentChelsea
Gregg SulkinGregg SulkinGrant
Olivia MacklinOlivia MacklinClaire
Cinthya CarmonaCinthya CarmonaSolana
Michael RosenMichael RosenJayden

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć serial „Pretty Smart”?

Serial „Pretty Smart” obejrzysz w Polsce na platformie Netflix. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy serial „Pretty Smart” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe serialu „Pretty Smart” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć serial „Pretty Smart” z polskimi napisami?

Serial „Pretty Smart” obejrzysz w Polsce na platformie Netflix; przy zagranicznych produkcjach ta platforma zwykle oferuje polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy serial „Pretty Smart” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformie Netflix dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz serial „Pretty Smart”?

Serial „Pretty Smart” jest dostępny w abonamencie Netflix, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy serial „Pretty Smart” można obejrzeć za darmo?

Obecnie serial „Pretty Smart” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile sezonów i odcinków ma serial „Pretty Smart”?

Serial „Pretty Smart” ma 1 sezon i łącznie 10 odcinków. W Polsce obejrzysz go na platformie Netflix.

Gdzie obejrzeć nowy sezon lub najnowszy odcinek serialu „Pretty Smart”?

Serial „Pretty Smart” jest w Polsce dostępny na platformie Netflix. Nowe sezony i odcinki trafiają zwykle na tę samą platformę w miarę emisji; aktualną dostępność sprawdzisz na tej stronie.

Do jakiego gatunku należy serial „Pretty Smart”?

Serial „Pretty Smart” należy do gatunków: komedia, dramat. Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Kto gra w serialu „Pretty Smart”?

W serialu „Pretty Smart” występują m.in. Emily Osment, Gregg Sulkin, Olivia Macklin, Cinthya Carmona i Michael Rosen.

Jaka jest ocena serialu „Pretty Smart” na IMDb i TMDB?

Serial „Pretty Smart” ma na TMDB ocenę 6,3/10 (81 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy serial „Pretty Smart” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Netflix jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy serial „Pretty Smart” miał premierę?

Serial „Pretty Smart” miał premierę w 2021 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne seriale

NetflixABONAMENT Oglądaj