Niebieskie pudełko – plakat
Serial · 2024

Niebieskie pudełko

Tytuł oryginalny: アオのハコ

★ 7,9 TMDB · 88 IMDb ↗
2SEZONY
26ODCINKI

„Niebieskie pudełko” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Netflix.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Netflix
W abonamencie
ABONAMENT

„Niebieskie pudełko” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 19 czerwca 2026

„Niebieskie pudełko” to serial z 2024 roku (kraj produkcji: Japonia; gatunki: animacja, komedia, dramat). W Polsce obejrzysz go w abonamencie na platformie Netflix. Serial ma 2 sezony i 26 odcinków.

Jeśli masz abonament Netflix, obejrzysz serial „Niebieskie pudełko” bez dodatkowych opłat. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • AbonamentNetflix
  • GatunekAnimacja, Komedia, Dramat
  • ProdukcjaJaponia · 2024

Sezony – gdzie obejrzeć?

Serial „Niebieskie pudełko” (2 sezony) obejrzysz w Polsce na platformie Netflix; dostępność poszczególnych sezonów i wersje językowe (lektor, napisy, dubbing) zależą od platformy. Kliknij sezon, aby zobaczyć listę odcinków i opcje oglądania.

Fabuła

Badmintonista Taiki zawsze z daleka podziwiał utalentowaną koszykarkę Chinatsu. Jednak pewnego wiosennego dnia ich drogi nieoczekiwanie się przecinają.

Kraj produkcjiJaponia
GatunkiAnimacja, Komedia, Dramat

Obsada

Shoya ChibaShoya ChibaTaiki Inomata (voice)
Reina UedaReina UedaChinatsu Kano (voice)
Akari KitoAkari KitoHina Chono (voice)

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć serial „Niebieskie pudełko”?

Serial „Niebieskie pudełko” obejrzysz w Polsce na platformie Netflix. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy serial „Niebieskie pudełko” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe serialu „Niebieskie pudełko” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć serial „Niebieskie pudełko” z polskimi napisami?

Serial „Niebieskie pudełko” obejrzysz w Polsce na platformie Netflix; przy zagranicznych produkcjach ta platforma zwykle oferuje polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy serial „Niebieskie pudełko” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformie Netflix dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz serial „Niebieskie pudełko”?

Serial „Niebieskie pudełko” jest dostępny w abonamencie Netflix, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy serial „Niebieskie pudełko” można obejrzeć za darmo?

Obecnie serial „Niebieskie pudełko” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile sezonów i odcinków ma serial „Niebieskie pudełko”?

Serial „Niebieskie pudełko” ma 2 sezony i łącznie 26 odcinków. W Polsce obejrzysz go na platformie Netflix; dostępność poszczególnych sezonów zależy od platformy.

Gdzie obejrzeć nowy sezon lub najnowszy odcinek serialu „Niebieskie pudełko”?

Serial „Niebieskie pudełko” jest w Polsce dostępny na platformie Netflix. Nowe sezony i odcinki trafiają zwykle na tę samą platformę w miarę emisji; aktualną dostępność sprawdzisz na tej stronie.

Do jakiego gatunku należy serial „Niebieskie pudełko”?

Serial „Niebieskie pudełko” należy do gatunków: animacja, komedia, dramat. Kraj produkcji: Japonia.

Kto gra w serialu „Niebieskie pudełko”?

W serialu „Niebieskie pudełko” występują m.in. Shoya Chiba, Reina Ueda i Akari Kito.

Jaka jest ocena serialu „Niebieskie pudełko” na IMDb i TMDB?

Serial „Niebieskie pudełko” ma na TMDB ocenę 7,9/10 (88 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy serial „Niebieskie pudełko” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Netflix jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy serial „Niebieskie pudełko” miał premierę?

Serial „Niebieskie pudełko” miał premierę w 2024 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne seriale

NetflixABONAMENT Oglądaj