Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo – plakat
Serial · 2026

Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo

Tytuł oryginalny: Si es martes, es asesinato

1SEZONY
7ODCINKI

„Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Disney Plus.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Disney Plus
W abonamencie
ABONAMENT

„Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 19 czerwca 2026

„Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” to serial z 2026 roku (kraj produkcji: Hiszpania; gatunki: komedia, tajemnica). W Polsce obejrzysz go w abonamencie na platformie Disney Plus. Serial ma 1 sezon i 7 odcinków.

Jeśli masz abonament Disney Plus, obejrzysz serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” bez dodatkowych opłat. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • AbonamentDisney Plus
  • GatunekKomedia, Tajemnica
  • ProdukcjaHiszpania · 2026

Sezony – gdzie obejrzeć?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” (1 sezon) obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus; wersje językowe (lektor, napisy, dubbing) zależą od platformy. Kliknij sezon, aby zobaczyć listę odcinków i opcje oglądania.

Fabuła

Różnorodna grupa hiszpańskich turystów na zorganizowanej wycieczce, niegdyś okazały hotel popadający w ruinę i garść mrocznych tajemnic zbiegają się podczas tygodniowego urlopu w Lizbonie. Kiedy jeden z podróżników zostaje znaleziony martwy dzień po przyjeździe, czworo pozostałych postanawia zbadać, kim może być zabójca – i czy może to być ktoś z ich własnej grupy. Ekipa fanów historii true crime i powieści kryminalnych będzie musiała zmierzyć się z policją, listą podejrzanych, groźbą wyrzucenia z wycieczki i własnymi tajemnicami, podczas gdy dni mijają i już niedługo będą musieli opuścić Lizbonę.

TwórcaCarlos Vila
Kraj produkcjiHiszpania
GatunkiKomedia, Tajemnica

Obsada

Álex GarcíaÁlex GarcíaFabio Torres Lozano
Inma CuestaInma CuestaAlicia Navarro Sanchís
Ana WagenerAna WagenerPura Santana Baute
Biel MontoroBiel MontoroDaniel González Marco

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo”?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe serialu „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” z polskimi napisami?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus; przy zagranicznych produkcjach ta platforma zwykle oferuje polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformie Disney Plus dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo”?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” jest dostępny w abonamencie Disney Plus, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” można obejrzeć za darmo?

Obecnie serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile sezonów i odcinków ma serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo”?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” ma 1 sezon i łącznie 7 odcinków. W Polsce obejrzysz go na platformie Disney Plus.

Gdzie obejrzeć nowy sezon lub najnowszy odcinek serialu „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo”?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” jest w Polsce dostępny na platformie Disney Plus. Nowe sezony i odcinki trafiają zwykle na tę samą platformę w miarę emisji; aktualną dostępność sprawdzisz na tej stronie.

Do jakiego gatunku należy serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo”?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” należy do gatunków: komedia, tajemnica. Kraj produkcji: Hiszpania.

Kto gra w serialu „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo”?

W serialu „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” występują m.in. Álex García, Inma Cuesta, Ana Wagener i Biel Montoro.

Czy serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Disney Plus jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” miał premierę?

Serial „Jeśli dziś wtorek, to mamy morderstwo” miał premierę w 2026 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne seriale

Disney PlusABONAMENT Oglądaj