Bracia Hardy – plakat
Serial · 2021

Bracia Hardy

Tytuł oryginalny: The Hardy Boys

★ 7,3 TMDB · 56 IMDb ↗
3SEZONY
31ODCINKI

„Bracia Hardy” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Disney Plus.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Disney Plus
W abonamencie
ABONAMENT

„Bracia Hardy” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 20 lipca 2026

„Bracia Hardy” to serial z 2021 roku (kraj produkcji: Kanada; gatunki: dramat, tajemnica). W Polsce obejrzysz go w abonamencie na platformie Disney Plus. Serial ma 3 sezony i 31 odcinków.

Jeśli masz abonament Disney Plus, obejrzysz serial „Bracia Hardy” bez dodatkowych opłat. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • AbonamentDisney Plus
  • GatunekDramat, Tajemnica
  • ProdukcjaKanada · 2021

Sezony – gdzie obejrzeć?

Serial „Bracia Hardy” (3 sezony) obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus; dostępność poszczególnych sezonów i wersje językowe (lektor, napisy, dubbing) zależą od platformy. Kliknij sezon, aby zobaczyć listę odcinków i opcje oglądania.

Fabuła

Rodzinna tragedia zmusza braci Franka i Joe Hardych do przeniesienia się na lato z dużego miasta do małego Bridgeport, rodzinnego miasteczka ich rodziców. Spokojne lato Franka i Joe, którzy mieszkają u cioci Trudy, szybko się kończy, gdy odkrywają, że ich ojciec, detektyw Fenton Hardy, podjął się tajnego śledztwa. Chłopcy, zdając sobie sprawę, że ich ojciec prawdopodobnie wpadł na jakiś trop, postanawiają rozpocząć własne śledztwo i nagle wszyscy w mieście stają się podejrzanymi.

TwórcaJason Stone, Steve Cochrane
Kraj produkcjiKanada
GatunkiDramat, Tajemnica

Obsada

Rohan CampbellRohan CampbellFrank Hardy
Alexander ElliotAlexander ElliotJoe Hardy
Keana BastidasKeana BastidasCallie Shaw
Riley O'DonnellRiley O'DonnellBiff Hooper
Adam SwainAdam SwainChet Morton
Bea SantosBea SantosTrudy Hardy

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć serial „Bracia Hardy”?

Serial „Bracia Hardy” obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy serial „Bracia Hardy” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe serialu „Bracia Hardy” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć serial „Bracia Hardy” z polskimi napisami?

Serial „Bracia Hardy” obejrzysz w Polsce na platformie Disney Plus; przy zagranicznych produkcjach ta platforma zwykle oferuje polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy serial „Bracia Hardy” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformie Disney Plus dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz serial „Bracia Hardy”?

Serial „Bracia Hardy” jest dostępny w abonamencie Disney Plus, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy serial „Bracia Hardy” można obejrzeć za darmo?

Obecnie serial „Bracia Hardy” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile sezonów i odcinków ma serial „Bracia Hardy”?

Serial „Bracia Hardy” ma 3 sezony i łącznie 31 odcinków. W Polsce obejrzysz go na platformie Disney Plus; dostępność poszczególnych sezonów zależy od platformy.

Gdzie obejrzeć nowy sezon lub najnowszy odcinek serialu „Bracia Hardy”?

Serial „Bracia Hardy” jest w Polsce dostępny na platformie Disney Plus. Nowe sezony i odcinki trafiają zwykle na tę samą platformę w miarę emisji; aktualną dostępność sprawdzisz na tej stronie.

Do jakiego gatunku należy serial „Bracia Hardy”?

Serial „Bracia Hardy” należy do gatunków: dramat, tajemnica. Kraj produkcji: Kanada.

Kto gra w serialu „Bracia Hardy”?

W serialu „Bracia Hardy” występują m.in. Rohan Campbell, Alexander Elliot, Keana Bastidas, Riley O'Donnell, Adam Swain i Bea Santos.

Jaka jest ocena serialu „Bracia Hardy” na IMDb i TMDB?

Serial „Bracia Hardy” ma na TMDB ocenę 7,3/10 (56 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy serial „Bracia Hardy” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Disney Plus jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy serial „Bracia Hardy” miał premierę?

Serial „Bracia Hardy” miał premierę w 2021 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne seriale

Disney PlusABONAMENT Oglądaj