Zabójcze ryjówki – plakat
Film · 1959

Zabójcze ryjówki

Tytuł oryginalny: The Killer Shrews

★ 4,5 TMDB · 96 IMDb ↗
69 minCZAS TRWANIA
1959ROK

„Zabójcze ryjówki” jest w Polsce do obejrzenia na platformach Cultpix, Plex i Bloodstream.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Bloodstream
Za darmo
ZA DARMO
Plex
Za darmo z reklamami
ZA DARMO
Cultpix
W abonamencie
ABONAMENT

„Zabójcze ryjówki” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 6 września 2026

„Zabójcze ryjówki” to film z 1959 roku (kraj produkcji: Stany Zjednoczone; gatunki: horror, sci-fi). W Polsce obejrzysz go na platformach Cultpix, Plex i Bloodstream.

Jeśli masz abonament Cultpix lub Bloodstream, obejrzysz film „Zabójcze ryjówki” bez dodatkowych opłat. Szukasz tańszej opcji? Za darmo (czasem z reklamami) obejrzysz go na platformach Plex lub Bloodstream. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • Za darmoPlex, Bloodstream
  • AbonamentCultpix, Bloodstream
  • GatunekHorror, Sci-Fi
  • ProdukcjaStany Zjednoczone · 1959

Fabuła

Trapped on a remote island by a hurricane, a group discover a doctor has been experimenting on creating half sized humans. Unfortunately, his experiments have also created giant shrews, who when they have run out of small animals to eat, turn on the humans.

ReżyseriaRay Kellogg
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
GatunkiHorror, Sci-Fi

Obsada

James BestJames BestThorne Sherman
Ingrid GoudeIngrid GoudeAnn Craigis
Ken CurtisKen CurtisJerry Farrell
Gordon McLendonGordon McLendonDr. Radford Baines
Baruch LumetBaruch LumetDr. Marlowe Craigis
Judge Henry Dupree'Rook' Griswold
Alfredo de SotoMario

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Zabójcze ryjówki”?

Film „Zabójcze ryjówki” obejrzysz w Polsce na platformach Cultpix, Plex i Bloodstream. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Zabójcze ryjówki” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe filmu „Zabójcze ryjówki” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć film „Zabójcze ryjówki” z polskimi napisami?

Film „Zabójcze ryjówki” obejrzysz w Polsce na platformach Cultpix, Plex i Bloodstream; przy zagranicznych produkcjach te platformy zwykle oferują polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy film „Zabójcze ryjówki” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformach Cultpix, Plex lub Bloodstream dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz film „Zabójcze ryjówki”?

Film „Zabójcze ryjówki” jest dostępny w abonamencie Cultpix lub Bloodstream, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy film „Zabójcze ryjówki” można obejrzeć za darmo?

Tak, film „Zabójcze ryjówki” obejrzysz obecnie za darmo (czasem z reklamami) na platformach Plex lub Bloodstream.

Ile trwa film „Zabójcze ryjówki”?

Film „Zabójcze ryjówki” trwa około 69 minut (1 godz. 9 min).

Do jakiego gatunku należy film „Zabójcze ryjówki”?

Film „Zabójcze ryjówki” należy do gatunków: horror, sci-fi. Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Kto gra w filmie „Zabójcze ryjówki”?

W filmie „Zabójcze ryjówki” występują m.in. James Best, Ingrid Goude, Ken Curtis, Gordon McLendon, Baruch Lumet i Judge Henry Dupree.

Jaka jest ocena filmu „Zabójcze ryjówki” na IMDb i TMDB?

Film „Zabójcze ryjówki” ma na TMDB ocenę 4,5/10 (96 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy film „Zabójcze ryjówki” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platformy Cultpix, Plex i Bloodstream są dostępne w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Zabójcze ryjówki” miał premierę?

Film „Zabójcze ryjówki” miał premierę w 1959 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

BloodstreamZA DARMO Oglądaj