Sadece Sen – plakat
Film · 2014

Sadece Sen

★ 7,3 TMDB · 116 IMDb ↗ Produkcja turecka
105 minCZAS TRWANIA
2014ROK

„Sadece Sen” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Apple TV Store.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Apple TV Store
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ

„Sadece Sen” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 4 lipca 2026

„Sadece Sen” to film z 2014 roku (kraj produkcji: Turcja; gatunki: akcja, dramat, romans). W Polsce możesz go wypożyczyć lub kupić na platformie Apple TV Store.

Aktualną dostępność w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • GatunekAkcja, Dramat, Romans
  • ProdukcjaTurcja · 2014

Fabuła

The passionate love between a former boxer and a beautiful blind woman.

ReżyseriaHakan Yonat
Kraj produkcjiTurcja
GatunkiAkcja, Dramat, Romans

Obsada

Belçim BilginBelçim BilginHazal
İbrahim Çelikkolİbrahim ÇelikkolAli
Erol DemirözErol DemirözZiya
Cezmi BaskinCezmi BaskinTuran
Kerem CanKerem CanKoray
Necmi YapıcıNecmi YapıcıZeki
Levent SülünLevent SülünKenan
Barış ArduçBarış ArduçEmin

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Sadece Sen”?

Film „Sadece Sen” obejrzysz w Polsce na platformie Apple TV Store. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Sadece Sen” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Film „Sadece Sen” to produkcja turecka, więc jego oryginalnym językiem jest zwykle turecki. Polski lektor, napisy lub dubbing zależą od platformy – sprawdź menu dźwięku i napisów w odtwarzaczu.

Czy film „Sadece Sen” można wypożyczyć lub kupić?

Tak, film „Sadece Sen” możesz też wypożyczyć lub kupić w Polsce na platformie Apple TV Store.

Czy film „Sadece Sen” można obejrzeć za darmo?

Obecnie film „Sadece Sen” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile trwa film „Sadece Sen”?

Film „Sadece Sen” trwa około 105 minut (1 godz. 45 min).

Do jakiego gatunku należy film „Sadece Sen”?

Film „Sadece Sen” należy do gatunków: akcja, dramat, romans. Kraj produkcji: Turcja.

Kto gra w filmie „Sadece Sen”?

W filmie „Sadece Sen” występują m.in. Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Erol Demiröz, Cezmi Baskin, Kerem Can i Necmi Yapıcı.

Jaka jest ocena filmu „Sadece Sen” na IMDb i TMDB?

Film „Sadece Sen” ma na TMDB ocenę 7,3/10 (116 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy film „Sadece Sen” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Apple TV Store jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Sadece Sen” miał premierę?

Film „Sadece Sen” miał premierę w 2014 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

Apple TV StoreWYPOŻYCZ Oglądaj