Późna noc z diabłem – plakat
Film · 2024

Późna noc z diabłem

Tytuł oryginalny: Late Night with the Devil

★ 7,1 TMDB · 2,2 tys. IMDb ↗
86 minCZAS TRWANIA
2024ROK

„Późna noc z diabłem” jest w Polsce do obejrzenia na platformach Apple TV Store, YouTube, Player, Amazon Video i 2 innych.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Apple TV Store
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ
YouTube
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ
Player
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ
Amazon Video
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ
Rakuten TV
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ
Pilot WP
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ

„Późna noc z diabłem” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 9 sierpnia 2026

„Późna noc z diabłem” to film z 2024 roku (kraj produkcji: Australia; gatunek: horror). W Polsce możesz go wypożyczyć lub kupić na platformach Apple TV Store, YouTube, Player lub Amazon Video.

Aktualną dostępność w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • GatunekHorror
  • ProdukcjaAustralia · 2024

Zwiastun

Późna noc z diabłem – zwiastun

Fabuła

Rok 1977. Jack Delroy, gospodarz nocnego talk show dla cierpiących na bezsenność, który rok wcześniej w tragicznych okolicznościach stracił żonę, walczy ze spadającymi wynikami oglądalności. W Halloween zaprasza do studia specjalnego gościa - dziewczynkę rzekomo opętaną przez diabła. Ale czy tylko rzekomo? Już niebawem na antenie rozegrają się sceny, o jakich nie śniło się najodważniejszym telewidzom.

ReżyseriaCameron Cairnes
Kraj produkcjiAustralia
GatunkiHorror

Obsada

David DastmalchianDavid DastmalchianJack Delroy
Laura GordonLaura GordonJune Ross-Mitchell
Ian BlissIan BlissCarmichael Haig
Fayssal BazziFayssal BazziChristou
Ingrid TorelliIngrid TorelliLilly D'Abo
Rhys AuteriRhys AuteriGus McConnell
Georgina HaigGeorgina HaigMadeleine Piper
Josh Quong TartLeo Fiske
Steve MouzakisSteve MouzakisSzandor D'Abo
Paula ArundellPaula ArundellDiane
Tamala SheltonTamala SheltonCarol
Christopher KirbyChristopher KirbyPhil

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Późna noc z diabłem”?

Film „Późna noc z diabłem” obejrzysz w Polsce na platformach Apple TV Store, YouTube, Player, Amazon Video, Rakuten TV i Pilot WP. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Późna noc z diabłem” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe filmu „Późna noc z diabłem” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć film „Późna noc z diabłem” z polskimi napisami?

Film „Późna noc z diabłem” obejrzysz w Polsce na platformach Apple TV Store, YouTube, Player, Amazon Video, Rakuten TV i Pilot WP; przy zagranicznych produkcjach te platformy zwykle oferują polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy film „Późna noc z diabłem” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformach Apple TV Store, YouTube, Player, Amazon Video, Rakuten TV lub Pilot WP dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

Czy film „Późna noc z diabłem” można wypożyczyć lub kupić?

Tak, film „Późna noc z diabłem” możesz też wypożyczyć lub kupić w Polsce na platformach Apple TV Store, YouTube, Player, Amazon Video, Rakuten TV lub Pilot WP.

Czy film „Późna noc z diabłem” można obejrzeć za darmo?

Obecnie film „Późna noc z diabłem” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile trwa film „Późna noc z diabłem”?

Film „Późna noc z diabłem” trwa około 86 minut (1 godz. 26 min).

Do jakiego gatunku należy film „Późna noc z diabłem”?

Film „Późna noc z diabłem” należy do gatunku: horror. Kraj produkcji: Australia.

Kto gra w filmie „Późna noc z diabłem”?

W filmie „Późna noc z diabłem” występują m.in. David Dastmalchian, Laura Gordon, Ian Bliss, Fayssal Bazzi, Ingrid Torelli i Rhys Auteri.

Jaka jest ocena filmu „Późna noc z diabłem” na IMDb i TMDB?

Film „Późna noc z diabłem” ma na TMDB ocenę 7,1/10 (2197 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy film „Późna noc z diabłem” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platformy Apple TV Store, YouTube, Player, Amazon Video, Rakuten TV i Pilot WP są dostępne w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Późna noc z diabłem” miał premierę?

Film „Późna noc z diabłem” miał premierę w 2024 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

Apple TV StoreWYPOŻYCZ Oglądaj