Nightmare Code – plakat
Film · 2014

Nightmare Code

★ 4,2 TMDB · 20 IMDb ↗
90 minCZAS TRWANIA
2014ROK

„Nightmare Code” jest w Polsce do obejrzenia na platformach Apple TV Store, Plex, FOUND TV i Filmtap.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Filmtap
Za darmo
ZA DARMO
Plex
Za darmo z reklamami
ZA DARMO
FOUND TV
Za darmo z reklamami
ZA DARMO
Apple TV Store
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ

„Nightmare Code” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 24 czerwca 2026

„Nightmare Code” to film z 2014 roku (kraj produkcji: Stany Zjednoczone; gatunki: horror, sci-fi, thriller). W Polsce obejrzysz go na platformach Apple TV Store, Plex, FOUND TV i Filmtap.

Szukasz tańszej opcji? Za darmo (czasem z reklamami) obejrzysz go na platformach Plex, FOUND TV lub Filmtap. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • Za darmoPlex, FOUND TV, Filmtap
  • GatunekHorror, Sci-Fi, Thriller
  • ProdukcjaStany Zjednoczone · 2014

Fabuła

After a programmer working on a top secret surveillance program snaps in a murderous rage, a notorious code wizard with problems of his own moves into the startup offices to figure out what went wrong and deliver the final product. But the deeper he delves into the code, the more the code takes on a malevolent life of its own.

ReżyseriaMark Netter
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
GatunkiHorror, Sci-Fi, Thriller

Obsada

Andrew J. WestAndrew J. WestBrett Desmond
Meiling MelançonMeiling MelançonNora Huntsman
Googy GressGoogy GressFoster Cotton
Ivan ShawIvan ShawAlex Chou
Nicholas GuestNicholas GuestRonald Dumaurier
Caitlyn FolleyCaitlyn FolleyJennifer Desmond
Bret RobertsBret RobertsAnton Yurigarian
Albert ThakurKarthik Chopra
Tonya KayRadova
Jamie ParkerLouis Balenti
Reginald HucKevin Ramsey
Paul YenRay Trinh

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Nightmare Code”?

Film „Nightmare Code” obejrzysz w Polsce na platformach Apple TV Store, Plex, FOUND TV i Filmtap. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Nightmare Code” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe filmu „Nightmare Code” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć film „Nightmare Code” z polskimi napisami?

Film „Nightmare Code” obejrzysz w Polsce na platformach Apple TV Store, Plex, FOUND TV i Filmtap; przy zagranicznych produkcjach te platformy zwykle oferują polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy film „Nightmare Code” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformach Apple TV Store, Plex, FOUND TV lub Filmtap dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

Czy film „Nightmare Code” można wypożyczyć lub kupić?

Tak, film „Nightmare Code” możesz też wypożyczyć lub kupić w Polsce na platformie Apple TV Store.

Czy film „Nightmare Code” można obejrzeć za darmo?

Tak, film „Nightmare Code” obejrzysz obecnie za darmo (czasem z reklamami) na platformach Plex, FOUND TV lub Filmtap.

Ile trwa film „Nightmare Code”?

Film „Nightmare Code” trwa około 90 minut (1 godz. 30 min).

Do jakiego gatunku należy film „Nightmare Code”?

Film „Nightmare Code” należy do gatunków: horror, sci-fi, thriller. Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Kto gra w filmie „Nightmare Code”?

W filmie „Nightmare Code” występują m.in. Andrew J. West, Meiling Melançon, Googy Gress, Ivan Shaw, Nicholas Guest i Caitlyn Folley.

Czy film „Nightmare Code” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platformy Apple TV Store, Plex, FOUND TV i Filmtap są dostępne w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Nightmare Code” miał premierę?

Film „Nightmare Code” miał premierę w 2014 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

FilmtapZA DARMO Oglądaj