Lodowy szlak: Zemsta – plakat
Film · 2025

Lodowy szlak: Zemsta

Tytuł oryginalny: Ice Road: Vengeance

★ 6,2 TMDB · 636 IMDb ↗
95 minCZAS TRWANIA
2025ROK

„Lodowy szlak: Zemsta” jest w Polsce do obejrzenia na platformach Amazon Prime Video, CANAL+ i HBO Max.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Amazon Prime Video
W abonamencie
ABONAMENT
CANAL+
W abonamencie
ABONAMENT
HBO Max
W abonamencie
ABONAMENT

„Lodowy szlak: Zemsta” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 26 czerwca 2026

„Lodowy szlak: Zemsta” to film z 2025 roku (kraj produkcji: Stany Zjednoczone; gatunki: akcja, thriller, dramat). W Polsce obejrzysz go na platformach Amazon Prime Video, CANAL+ i HBO Max.

Jeśli masz abonament Amazon Prime Video, CANAL+ lub HBO Max, obejrzysz film „Lodowy szlak: Zemsta” bez dodatkowych opłat. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • AbonamentAmazon Prime Video, CANAL+, HBO Max
  • GatunekAkcja, Thriller, Dramat
  • ProdukcjaStany Zjednoczone · 2025

Fabuła

Milce McCann, kierowca przyzwyczajony do oblodzonych dróg, chce spełnić ostatnią wolę brata i rozsypać jego prochy na Mount Everest. Gdy jedzie do obozu pełnym turystów autobusem położoną wysoko w górach drogą, natrafia na grupę najemników. Wraz z przewodniczką musi uratować siebie, niewinnych pasażerów i całą wioskę.

ReżyseriaJonathan Hensleigh
Kraj produkcjiStany Zjednoczone
GatunkiAkcja, Thriller, Dramat

Obsada

Liam NeesonLiam NeesonMike McCann
Fan BingbingFan BingbingDhani Yangchen
Marcus ThomasMarcus ThomasGurty
Grace O'SullivanGrace O'SullivanStarr Myers
Saksham SharmaSaksham SharmaVijay Rai
Bernard CurryBernard CurryProfessor Myers
Geoff MorrellGeoff MorrellSpike
Mahesh JaduMahesh JaduRudra Yash
Amelia BishopAmelia BishopJeet
Shapoor BatliwallaShapoor BatliwallaGanesh Rai
Monish AnandMonish AnandCaptain Shankar
Shivantha WijesinhaShivantha WijesinhaLieutenant Mangal

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Lodowy szlak: Zemsta”?

Film „Lodowy szlak: Zemsta” obejrzysz w Polsce na platformach Amazon Prime Video, CANAL+ i HBO Max. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Lodowy szlak: Zemsta” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe filmu „Lodowy szlak: Zemsta” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć film „Lodowy szlak: Zemsta” z polskimi napisami?

Film „Lodowy szlak: Zemsta” obejrzysz w Polsce na platformach Amazon Prime Video, CANAL+ i HBO Max; przy zagranicznych produkcjach te platformy zwykle oferują polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy film „Lodowy szlak: Zemsta” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformach Amazon Prime Video, CANAL+ lub HBO Max dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz film „Lodowy szlak: Zemsta”?

Film „Lodowy szlak: Zemsta” jest dostępny w abonamencie Amazon Prime Video, CANAL+ lub HBO Max, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy film „Lodowy szlak: Zemsta” można obejrzeć za darmo?

Obecnie film „Lodowy szlak: Zemsta” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile trwa film „Lodowy szlak: Zemsta”?

Film „Lodowy szlak: Zemsta” trwa około 95 minut (1 godz. 35 min).

Do jakiego gatunku należy film „Lodowy szlak: Zemsta”?

Film „Lodowy szlak: Zemsta” należy do gatunków: akcja, thriller, dramat. Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Kto gra w filmie „Lodowy szlak: Zemsta”?

W filmie „Lodowy szlak: Zemsta” występują m.in. Liam Neeson, Fan Bingbing, Marcus Thomas, Grace O'Sullivan, Saksham Sharma i Bernard Curry.

Jaka jest ocena filmu „Lodowy szlak: Zemsta” na IMDb i TMDB?

Film „Lodowy szlak: Zemsta” ma na TMDB ocenę 6,2/10 (636 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy film „Lodowy szlak: Zemsta” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platformy Amazon Prime Video, CANAL+ i HBO Max są dostępne w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Lodowy szlak: Zemsta” miał premierę?

Film „Lodowy szlak: Zemsta” miał premierę w 2025 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

Amazon Prime VideoABONAMENT Oglądaj