Księga grzechów 6 – plakat
Film · 2019

Księga grzechów 6

Tytuł oryginalny: Siccîn 6

★ 5,3 TMDB · 51 IMDb ↗ Produkcja turecka
95 minCZAS TRWANIA
2019ROK

„Księga grzechów 6” jest w Polsce do obejrzenia na platformie Apple TV Store.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Apple TV Store
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ

„Księga grzechów 6” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 28 czerwca 2026

„Księga grzechów 6” to film z 2019 roku (kraj produkcji: Turcja; gatunek: horror). W Polsce możesz go wypożyczyć lub kupić na platformie Apple TV Store.

Aktualną dostępność w Polsce sprawdzisz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • GatunekHorror
  • ProdukcjaTurcja · 2019

Zwiastun

Księga grzechów 6 – zwiastun

Fabuła

Po śmierci ojca w życiu Yaşara zaczynają piętrzyć się koszmarne problemy. Na domiar złego całej rodzinie przysparza kłopotów jego córka walcząca z mroczną przeszłością.

ReżyseriaAlper Mestçi
Kraj produkcjiTurcja
GatunkiHorror

Obsada

Merve AteşMerve AteşEfsun
Adnan KoçAdnan KoçOrhan
Dilara BüyükbayraktarDilara BüyükbayraktarTürkan
Fatih Murat TekeFatih Murat TekeYaşar
Sibel AytanSibel AytanCanan
Hüseyin TaşHüseyin TaşBurhan
Gönül ÜrerGönül ÜrerHacer
Deniz KiziroğluDamla
Cemre KiziroğluYağmur
Ergin KılıkçıerErgin Kılıkçıerİfrit
Kurtuluş ŞakirağaoğluKurtuluş ŞakirağaoğluCelal Hoca

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Księga grzechów 6”?

Film „Księga grzechów 6” obejrzysz w Polsce na platformie Apple TV Store. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Księga grzechów 6” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Film „Księga grzechów 6” to produkcja turecka, więc jego oryginalnym językiem jest zwykle turecki. Polski lektor, napisy lub dubbing zależą od platformy – sprawdź menu dźwięku i napisów w odtwarzaczu.

Czy film „Księga grzechów 6” można wypożyczyć lub kupić?

Tak, film „Księga grzechów 6” możesz też wypożyczyć lub kupić w Polsce na platformie Apple TV Store.

Czy film „Księga grzechów 6” można obejrzeć za darmo?

Obecnie film „Księga grzechów 6” nie jest dostępny za darmo – w Polsce obejrzysz go tylko w abonamencie, po wypożyczeniu lub zakupie. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile trwa film „Księga grzechów 6”?

Film „Księga grzechów 6” trwa około 95 minut (1 godz. 35 min).

Do jakiego gatunku należy film „Księga grzechów 6”?

Film „Księga grzechów 6” należy do gatunku: horror. Kraj produkcji: Turcja.

Kto gra w filmie „Księga grzechów 6”?

W filmie „Księga grzechów 6” występują m.in. Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan i Hüseyin Taş.

Jaka jest ocena filmu „Księga grzechów 6” na IMDb i TMDB?

Film „Księga grzechów 6” ma na TMDB ocenę 5,3/10 (51 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy film „Księga grzechów 6” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platforma Apple TV Store jest dostępna w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Księga grzechów 6” miał premierę?

Film „Księga grzechów 6” miał premierę w 2019 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

Apple TV StoreWYPOŻYCZ Oglądaj