Głęboka czerwień – plakat
Film · 1975

Głęboka czerwień

Tytuł oryginalny: Profondo rosso

★ 7,7 TMDB · 1,6 tys. IMDb ↗
127 minCZAS TRWANIA
1975ROK

„Głęboka czerwień” jest w Polsce do obejrzenia na platformach Plex, CDA Premium i Artiflix.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Plex
Za darmo z reklamami
ZA DARMO
CDA Premium
W abonamencie
ABONAMENT
Artiflix
W abonamencie
ABONAMENT

„Głęboka czerwień” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 6 lipca 2026

„Głęboka czerwień” to film z 1975 roku (kraj produkcji: Włochy; gatunki: horror, tajemnica, thriller). W Polsce obejrzysz go na platformach Plex, CDA Premium i Artiflix.

Jeśli masz abonament CDA Premium lub Artiflix, obejrzysz film „Głęboka czerwień” bez dodatkowych opłat. Szukasz tańszej opcji? Za darmo (czasem z reklamami) obejrzysz go na platformie Plex. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • Za darmoPlex
  • AbonamentCDA Premium, Artiflix
  • GatunekHorror, Tajemnica, Thriller
  • ProdukcjaWłochy · 1975

Fabuła

Po konferencji w Rzymie zostaje zamordowana niemiecka telepatka. Przypadkowy świadek wraz z dziennikarką próbują odnaleźć sprawcę.

ReżyseriaDario Argento
Kraj produkcjiWłochy
GatunkiHorror, Tajemnica, Thriller

Obsada

David HemmingsDavid HemmingsMarcus Daly
Daria NicolodiDaria NicolodiGianna Brezzi
Gabriele LaviaGabriele LaviaCarlo
Macha MérilMacha MérilHelga Ulmann
Eros PagniEros PagniSupt. Calcabrini
Giuliana CalandraGiuliana CalandraAmanda Righetti
Piero MazzinghiBardi
Glauco MauriGlauco MauriProf. Giordani
Clara CalamaiClara CalamaiMartha Manganiello
Aldo BonamanoCarlo's Father
Liana Del BalzoLiana Del BalzoElvira
Vittorio FanfoniVittorio FanfoniCop Taking Notes

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Głęboka czerwień”?

Film „Głęboka czerwień” obejrzysz w Polsce na platformach Plex, CDA Premium i Artiflix. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Głęboka czerwień” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe filmu „Głęboka czerwień” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć film „Głęboka czerwień” z polskimi napisami?

Film „Głęboka czerwień” obejrzysz w Polsce na platformach Plex, CDA Premium i Artiflix; przy zagranicznych produkcjach te platformy zwykle oferują polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy film „Głęboka czerwień” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformach Plex, CDA Premium lub Artiflix dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz film „Głęboka czerwień”?

Film „Głęboka czerwień” jest dostępny w abonamencie CDA Premium lub Artiflix, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy film „Głęboka czerwień” można obejrzeć za darmo?

Tak, film „Głęboka czerwień” obejrzysz obecnie za darmo (czasem z reklamami) na platformie Plex.

Ile trwa film „Głęboka czerwień”?

Film „Głęboka czerwień” trwa około 127 minut (2 godz. 7 min).

Do jakiego gatunku należy film „Głęboka czerwień”?

Film „Głęboka czerwień” należy do gatunków: horror, tajemnica, thriller. Kraj produkcji: Włochy.

Kto gra w filmie „Głęboka czerwień”?

W filmie „Głęboka czerwień” występują m.in. David Hemmings, Daria Nicolodi, Gabriele Lavia, Macha Méril, Eros Pagni i Giuliana Calandra.

Jaka jest ocena filmu „Głęboka czerwień” na IMDb i TMDB?

Film „Głęboka czerwień” ma na TMDB ocenę 7,7/10 (1599 głosów). Aktualną ocenę IMDb sprawdzisz bezpośrednio w serwisie IMDb.

Czy film „Głęboka czerwień” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platformy Plex, CDA Premium i Artiflix są dostępne w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Głęboka czerwień” miał premierę?

Film „Głęboka czerwień” miał premierę w 1975 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

PlexZA DARMO Oglądaj