Braxton Butcher – plakat
Film · 2015

Braxton Butcher

111 minCZAS TRWANIA
2015ROK

„Braxton Butcher” jest w Polsce do obejrzenia na platformach Apple TV Store, Filmzie, Plex i Bloodstream.

Gdzie obejrzeć w Polsce

Bloodstream
Za darmo
ZA DARMO
Filmzie
Za darmo z reklamami
ZA DARMO
Plex
Za darmo z reklamami
ZA DARMO
Apple TV Store
Do wypożyczenia
WYPOŻYCZ

„Braxton Butcher” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 13 września 2026

„Braxton Butcher” to film z 2015 roku (kraj produkcji: Wielka Brytania; gatunki: thriller, horror, tajemnica). W Polsce obejrzysz go na platformach Apple TV Store, Filmzie, Plex i Bloodstream.

Jeśli masz abonament Bloodstream, obejrzysz film „Braxton Butcher” bez dodatkowych opłat. Szukasz tańszej opcji? Za darmo (czasem z reklamami) obejrzysz go na platformach Filmzie, Plex lub Bloodstream. Wszystkie aktualne opcje oglądania i bezpośrednie linki „Oglądaj” porównasz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” powyżej. izlebunu nie udostępnia żadnych treści – kieruje cię prosto na platformę streamingową.

  • Za darmoFilmzie, Plex, Bloodstream
  • AbonamentBloodstream
  • GatunekThriller, Horror, Tajemnica
  • ProdukcjaWielka Brytania · 2015

Fabuła

Every town has a devil. For the small community of Braxton, that devil is Tommy Miller. A bullied and tormented teen who finally snapped, killing his friends and family at the annual Braxton town hall party, Miller escaped into the woods, never to be seen or heard from again. Until now. Ten years later, a group of fresh-faced teens find themselves targeted by a masked man in a hooded cloak. It's up to Detective Ryan Fenton and his fish-out-of-water partner to protect the town from Miller's clutches; there's just one issue - Ryan himself is a survivor of the original massacre. Is Miller opening up a new chapter, or has he returned to attend to some unfinished business?

ReżyseriaLeo McGuigan
Kraj produkcjiWielka Brytania
GatunkiThriller, Horror, Tajemnica

Obsada

Shaun BlaneyShaun BlaneyRyan Fenton
Vicky AllenClaudia
Rachel MortonSarah
Diona DohertyDiona DohertyKaitlin
Andrew StanfordWill Gilbert
Ciaran McCourtDanny
Joshua ColquhounEthan
Philip RaffertyOliver
Odhran McNultyDean
Brandon McCaffreyRonnie
Natalie CurranAlicia
Stephen FosterDeputy Holland

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Braxton Butcher”?

Film „Braxton Butcher” obejrzysz w Polsce na platformach Apple TV Store, Filmzie, Plex i Bloodstream. Aktualne opcje oglądania i linki „Oglądaj” znajdziesz w sekcji „Gdzie obejrzeć w Polsce” na tej stronie.

Czy film „Braxton Butcher” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Wersje językowe filmu „Braxton Butcher” zależą od platformy. Serwisy streamingowe w Polsce zwykle oferują polskie napisy, a wiele zagranicznych tytułów ma też polskiego lektora lub dubbing.

Gdzie obejrzeć film „Braxton Butcher” z polskimi napisami?

Film „Braxton Butcher” obejrzysz w Polsce na platformach Apple TV Store, Filmzie, Plex i Bloodstream; przy zagranicznych produkcjach te platformy zwykle oferują polskie napisy. Sprawdź menu napisów (CC) w odtwarzaczu.

Czy film „Braxton Butcher” ma polskiego lektora lub dubbing?

To zależy od platformy. Jeśli na platformach Apple TV Store, Filmzie, Plex lub Bloodstream dostępna jest wersja z lektorem lub dubbingiem, wybierzesz ją w menu dźwięku lub języka w odtwarzaczu.

W jakim abonamencie obejrzysz film „Braxton Butcher”?

Film „Braxton Butcher” jest dostępny w abonamencie Bloodstream, więc obejrzysz go bez dodatkowych opłat.

Czy film „Braxton Butcher” można wypożyczyć lub kupić?

Tak, film „Braxton Butcher” możesz też wypożyczyć lub kupić w Polsce na platformie Apple TV Store.

Czy film „Braxton Butcher” można obejrzeć za darmo?

Tak, film „Braxton Butcher” obejrzysz obecnie za darmo (czasem z reklamami) na platformach Filmzie, Plex lub Bloodstream.

Ile trwa film „Braxton Butcher”?

Film „Braxton Butcher” trwa około 111 minut (1 godz. 51 min).

Do jakiego gatunku należy film „Braxton Butcher”?

Film „Braxton Butcher” należy do gatunków: thriller, horror, tajemnica. Kraj produkcji: Wielka Brytania.

Kto gra w filmie „Braxton Butcher”?

W filmie „Braxton Butcher” występują m.in. Shaun Blaney, Vicky Allen, Rachel Morton, Diona Doherty, Andrew Stanford i Ciaran McCourt.

Czy film „Braxton Butcher” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Zwykle tak: platformy Apple TV Store, Filmzie, Plex i Bloodstream są dostępne w aplikacjach mobilnych, w przeglądarce lub na smart TV. Listę obsługiwanych urządzeń sprawdzisz na stronie platformy.

Kiedy film „Braxton Butcher” miał premierę?

Film „Braxton Butcher” miał premierę w 2015 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Więcej na tej samej platformie

Podobne filmy

BloodstreamZA DARMO Oglądaj