Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni – plakat
Film · 1990

Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni

★ 7,1 TMDB · 35 IMDb ↗ Produkcja turecka
110 minCZAS TRWANIA
1990ROK

Gdzie obejrzeć w Polsce

Ten tytuł nie jest teraz dostępny na żadnej platformie w Polsce. Gdy się pojawi, zobaczysz to tutaj.

„Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” – gdzie i jak obejrzeć

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 3 sierpnia 2026

„Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” to film z 1990 roku (kraj produkcji: Turcja; gatunki: komedia, dramat). Obecnie nie ma go na żadnej platformie streamingowej w Polsce; gdy się pojawi, opcje oglądania znajdziesz tutaj.

  • GatunekKomedia, Dramat
  • ProdukcjaTurcja · 1990

Fabuła

Hasmet, director of love stories, wants to make a film which is different than the movies he made before. This movie has a social message. He tries to find a producer but film industry is mainly out of money. When he thinks he finds one, nothing goes as it planned.

ReżyseriaYavuz Turgul
Kraj produkcjiTurcja
GatunkiKomedia, Dramat

Obsada

Şener ŞenŞener ŞenHaşmet Asilkan
Pıtırcık AkkermanPıtırcık AkkermanJeyan
Aytaç YörükaslanAytaç YörükaslanNihat
Yavuzer ÇetinkayaYavuzer ÇetinkayaHakkı
Arif Akkaya
Gül OnatGül OnatHilkat
Serpil TamurSerpil TamurBetül
Nubar TerziyanNubar TerziyanSelf
Cevat KurtuluşCevat Kurtuluş
Sami HazinsesSami Hazinses
Naki Turan Tekinsav
Oktay KaynarcaOktay KaynarcaTarcan

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni”?

Film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” nie jest obecnie dostępny na żadnej platformie streamingowej w Polsce. Gdy się pojawi, opcje oglądania zobaczysz na tej stronie.

Czy film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” jest z lektorem, napisami czy dubbingiem?

Film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” to produkcja turecka, więc jego oryginalnym językiem jest zwykle turecki. Polski lektor, napisy lub dubbing zależą od platformy – sprawdź menu dźwięku i napisów w odtwarzaczu.

Czy film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” można obejrzeć za darmo?

Obecnie film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” nie jest dostępny za darmo w Polsce. Jeśli pojawi się darmowa opcja, zaktualizujemy tę stronę.

Ile trwa film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni”?

Film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” trwa około 110 minut (1 godz. 50 min).

Do jakiego gatunku należy film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni”?

Film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” należy do gatunków: komedia, dramat. Kraj produkcji: Turcja.

Kto gra w filmie „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni”?

W filmie „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” występują m.in. Şener Şen, Pıtırcık Akkerman, Aytaç Yörükaslan, Yavuzer Çetinkaya, Arif Akkaya i Gül Onat.

Czy film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” można oglądać na telefonie lub smart TV?

Gdy film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” pojawi się na platformie streamingowej w Polsce, obejrzysz go na urządzeniach, które ta platforma obsługuje – zwykle w aplikacji mobilnej, w przeglądarce lub na smart TV.

Kiedy film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” miał premierę?

Film „Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” miał premierę w 1990 roku.

Te seriale z twojego feeduKrótkie dramy, które ciągle widzisz w social mediach, po polsku za 12 USD miesięcznie – gdzie je obejrzeć? Krótkie dramy→

Podobne filmy