Poster You Don't Know Me
Siri · 2021

You Don't Know Me

★ 6.3 TMDB · 69 IMDb ↗
1MUSIM
4EPISOD

Di Malaysia, You Don't Know Me boleh ditonton di Netflix.

Pilihan Tontonan di Malaysia

Netflix
Termasuk dalam langganan
LANGGANAN

Panduan tontonan You Don't Know Me

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 16 Julai 2026

You Don't Know Me (2021) ialah sebuah siri drama terbitan United Kingdom. Di Malaysia, ia boleh ditonton di Netflix melalui langganan. Siri ini mempunyai 1 musim dan 4 episod.

Jika anda melanggan Netflix, anda boleh menonton siri ini tanpa bayaran tambahan. Bandingkan pilihan langganan, sewa dan beli terkini serta pautan “Tonton” terus ke setiap platform di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • LanggananNetflix
  • GenreDrama
  • ProduksiUnited Kingdom · 2021

Musim — tonton di mana?

You Don't Know Me mempunyai 1 musim; di Malaysia, siri ini boleh ditonton di Netflix. Buka mana-mana musim untuk melihat senarai episod dan pilihan tontonannya.

Sinopsis

Accused of murder, Hero shouldn't stand a chance in court. He swears he's innocent. But in the end, all that matters is this: do you believe him?

NegaraUnited Kingdom
GenreDrama

Pelakon

Samuel AdewunmiSamuel AdewunmiHero
Sophie WildeSophie WildeKyra
Bukky BakrayBukky BakrayBless
Roger Jean NsengiyumvaRoger Jean NsengiyumvaJamil
Yetunde OduwoleAbebi
Tuwaine BarrettTuwaine BarrettCurt
Badria TimimiProsecution Barrister
Duayne BoachieBinks
Michael BalogunMichael BalogunFace

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton You Don't Know Me?

Di Malaysia, You Don't Know Me boleh ditonton di Netflix. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah You Don't Know Me mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Pilihan audio dan sari kata bagi You Don't Know Me bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video Netflix; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.

Di mana boleh tonton You Don't Know Me dengan sari kata Bahasa Melayu?

Di Malaysia, You Don't Know Me boleh ditonton di Netflix; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.

Adakah You Don't Know Me dialih suara ke Bahasa Melayu?

Alih suara bagi You Don't Know Me bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di Netflix, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.

Langganan apakah yang merangkumi You Don't Know Me?

You Don't Know Me disertakan dalam langganan Netflix. Dengan langganan tersebut, anda boleh menonton episod yang tersedia di platform itu tanpa bayaran tambahan.

Bolehkah saya menonton You Don't Know Me secara percuma?

You Don't Know Me tidak percuma buat masa ini; di Malaysia, ia hanya tersedia melalui langganan. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan percuma tersedia.

Berapa musim dan episod yang ada dalam You Don't Know Me?

You Don't Know Me mempunyai 1 musim dan 4 episod kesemuanya. Di Malaysia, siri ini boleh ditonton di Netflix.

Di mana boleh tonton musim baharu / episod terkini You Don't Know Me?

Di Malaysia, You Don't Know Me kini boleh ditonton di Netflix. Musim dan episod baharu lazimnya ditambah ke platform yang menyiarkan siri tersebut; semak bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini untuk maklumat terkini.

Apakah genre You Don't Know Me?

You Don't Know Me ialah sebuah siri drama terbitan United Kingdom.

Siapakah pelakon You Don't Know Me?

Barisan pelakon utama You Don't Know Me termasuk Samuel Adewunmi, Sophie Wilde, Bukky Bakray, Roger Jean Nsengiyumva, Yetunde Oduwole dan Tuwaine Barrett.

Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi You Don't Know Me?

You Don't Know Me mendapat penilaian 6.3 daripada 10 di TMDB (69 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.

Bolehkah saya menonton You Don't Know Me di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton You Don't Know Me melalui aplikasi atau laman web Netflix pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah You Don't Know Me mula ditayangkan?

You Don't Know Me mula ditayangkan pada tahun 2021.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Siri serupa

NetflixLANGGANAN Tonton