Poster Magic Knight Rayearth
Siri · 1994

Magic Knight Rayearth

Tajuk asal: 魔法騎士レイアース

★ 8.4 TMDB · 213 IMDb ↗
2MUSIM
49EPISOD

Pilihan Tontonan di Malaysia

Tidak tersedia di mana-mana platform di Malaysia buat masa ini. Ia akan dipaparkan di sini sebaik sahaja ada platform yang menambahkannya.

Panduan tontonan Magic Knight Rayearth

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 27 Jun 2026

Magic Knight Rayearth (1994) ialah sebuah siri animasi sains fiksyen, fantasi, aksi, pengembaraan dan komedi terbitan Jepun. Ia belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini; pilihan tontonan akan dipaparkan di sini sebaik sahaja ia ditambah. Siri ini mempunyai 2 musim dan 49 episod.

  • GenreAnimasi, Sains Fiksyen & Fantasi, Aksi & Pengembaraan, Komedi
  • ProduksiJepun · 1994

Musim — tonton di mana?

Magic Knight Rayearth mempunyai 2 musim. Buka mana-mana musim untuk melihat senarai episodnya.

Sinopsis

While on a field trip to the Tokyo Tower, three middle school girls suddenly find themselves in another world and must save its princess to return home.

NegaraJepun
GenreAnimasi, Sains Fiksyen & Fantasi, Aksi & Pengembaraan, Komedi

Pelakon

Yukimasa KishinoYukimasa KishinoLafarga (voice)
Yuka ImaiYuka ImaiMira (voice)
Chinami NishimuraChinami NishimuraLady Aska (voice)
Jun'ichi KanemaruJun'ichi KanemaruZazu Torque (voice)
Yuri ShiratoriYuri ShiratoriPrimera (voice)
Atsuko TakahataAtsuko TakahataDebonair (voice)
Aya HisakawaAya HisakawaTarta (voice)
Jurota KosugiJurota KosugiLantis (voice)
Kikuko InoueKikuko InoueTatra (voice)
Kiyoyuki YanadaKiyoyuki YanadaGeo Metro (voice)
Kohei MiyauchiKohei MiyauchiChang Ang (voice)
Megumi OgataMegumi OgataEagle Vision (voice)

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton Magic Knight Rayearth?

Magic Knight Rayearth belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini. Pilihan tontonan akan dipaparkan di halaman ini sebaik sahaja ia tersedia.

Adakah Magic Knight Rayearth mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Magic Knight Rayearth belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini, jadi belum ada maklumat sari kata atau alih suara Bahasa Melayu.

Di mana boleh tonton Magic Knight Rayearth dengan sari kata Bahasa Melayu?

Magic Knight Rayearth belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini. Jika ia ditambah kelak, anda boleh menyemak sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata pada pemain video platform tersebut.

Adakah Magic Knight Rayearth dialih suara ke Bahasa Melayu?

Magic Knight Rayearth belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini, jadi belum ada pilihan alih suara Bahasa Melayu.

Bolehkah saya menonton Magic Knight Rayearth secara percuma?

Magic Knight Rayearth belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini, sama ada secara percuma atau berbayar. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan tontonan tersedia.

Berapa musim dan episod yang ada dalam Magic Knight Rayearth?

Magic Knight Rayearth mempunyai 2 musim dan 49 episod kesemuanya.

Apakah genre Magic Knight Rayearth?

Magic Knight Rayearth ialah sebuah siri animasi sains fiksyen, fantasi, aksi, pengembaraan dan komedi terbitan Jepun.

Siapakah pelakon Magic Knight Rayearth?

Barisan pelakon utama Magic Knight Rayearth termasuk Yukimasa Kishino, Yuka Imai, Chinami Nishimura, Jun'ichi Kanemaru, Yuri Shiratori dan Atsuko Takahata.

Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi Magic Knight Rayearth?

Magic Knight Rayearth mendapat penilaian 8.4 daripada 10 di TMDB (213 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.

Bilakah Magic Knight Rayearth mula ditayangkan?

Magic Knight Rayearth mula ditayangkan pada tahun 1994.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Siri serupa