Poster Sins of Our Mother
Siri · 2022

Sins of Our Mother

★ 7.0 TMDB · 67 IMDb ↗
1MUSIM
3EPISOD

Di Malaysia, Sins of Our Mother boleh ditonton di Netflix.

Pilihan Tontonan di Malaysia

Netflix
Termasuk dalam langganan
LANGGANAN

Panduan tontonan Sins of Our Mother

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 11 Julai 2026

Sins of Our Mother (2022) ialah sebuah siri dokumentari jenayah terbitan Amerika Syarikat. Di Malaysia, ia boleh ditonton di Netflix melalui langganan. Siri ini mempunyai 1 musim dan 3 episod.

Jika anda melanggan Netflix, anda boleh menonton siri ini tanpa bayaran tambahan. Bandingkan pilihan langganan, sewa dan beli terkini serta pautan “Tonton” terus ke setiap platform di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • LanggananNetflix
  • GenreJenayah, Dokumentari
  • ProduksiAmerika Syarikat · 2022

Musim — tonton di mana?

Sins of Our Mother mempunyai 1 musim; di Malaysia, siri ini boleh ditonton di Netflix. Buka mana-mana musim untuk melihat senarai episod dan pilihan tontonannya.

Sinopsis

When Lori Vallow's kids vanished, the search for them unearthed a trail of suspicious deaths, a new husband who shared her doomsday views — and murder.

NegaraAmerika Syarikat
GenreJenayah, Dokumentari

Pelakon

Lori Vallow DaybellLori Vallow DaybellSelf (archive footage)
Chad DaybellSelf (archive footage)
Colby RyanColby RyanSelf - Lori's Son
Kelsee RyanKelsee RyanSelf - Colby's Wife

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton Sins of Our Mother?

Di Malaysia, Sins of Our Mother boleh ditonton di Netflix. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah Sins of Our Mother mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Pilihan audio dan sari kata bagi Sins of Our Mother bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video Netflix; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.

Di mana boleh tonton Sins of Our Mother dengan sari kata Bahasa Melayu?

Di Malaysia, Sins of Our Mother boleh ditonton di Netflix; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.

Adakah Sins of Our Mother dialih suara ke Bahasa Melayu?

Alih suara bagi Sins of Our Mother bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di Netflix, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.

Langganan apakah yang merangkumi Sins of Our Mother?

Sins of Our Mother disertakan dalam langganan Netflix. Dengan langganan tersebut, anda boleh menonton episod yang tersedia di platform itu tanpa bayaran tambahan.

Bolehkah saya menonton Sins of Our Mother secara percuma?

Sins of Our Mother tidak percuma buat masa ini; di Malaysia, ia hanya tersedia melalui langganan. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan percuma tersedia.

Berapa musim dan episod yang ada dalam Sins of Our Mother?

Sins of Our Mother mempunyai 1 musim dan 3 episod kesemuanya. Di Malaysia, siri ini boleh ditonton di Netflix.

Di mana boleh tonton musim baharu / episod terkini Sins of Our Mother?

Di Malaysia, Sins of Our Mother kini boleh ditonton di Netflix. Musim dan episod baharu lazimnya ditambah ke platform yang menyiarkan siri tersebut; semak bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini untuk maklumat terkini.

Apakah genre Sins of Our Mother?

Sins of Our Mother ialah sebuah siri dokumentari jenayah terbitan Amerika Syarikat.

Siapakah pelakon Sins of Our Mother?

Barisan pelakon utama Sins of Our Mother termasuk Lori Vallow Daybell, Chad Daybell, Colby Ryan dan Kelsee Ryan.

Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi Sins of Our Mother?

Sins of Our Mother mendapat penilaian 7.0 daripada 10 di TMDB (67 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.

Bolehkah saya menonton Sins of Our Mother di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton Sins of Our Mother melalui aplikasi atau laman web Netflix pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah Sins of Our Mother mula ditayangkan?

Sins of Our Mother mula ditayangkan pada tahun 2022.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Siri serupa

NetflixLANGGANAN Tonton