Poster The Wild Man
Filem · 2021

The Wild Man

95 minDURASI
2021TAHUN

Di Malaysia, The Wild Man boleh ditonton di FOUND TV.

Pilihan Tontonan di Malaysia

FOUND TV
Percuma dengan iklan
PERCUMA

Panduan tontonan The Wild Man

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 16 Oktober 2026

The Wild Man (2021) ialah sebuah filem seram terbitan Amerika Syarikat. Di Malaysia, ia boleh ditonton di FOUND TV secara percuma.

Mahu berjimat? Anda boleh menontonnya secara percuma (mungkin dengan iklan) di FOUND TV. Bandingkan pilihan langganan, sewa dan beli terkini serta pautan “Tonton” terus ke setiap platform di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • PercumaFOUND TV
  • GenreSeram
  • ProduksiAmerika Syarikat · 2021

Sinopsis

The skunk ape, also known as the Florida Bigfoot has been rumored to be responsible for several murders in South Florida. A documentary crew sets out to uncover the truth.

PengarahRyan Justice
NegaraAmerika Syarikat
GenreSeram

Pelakon

Lauren CrandallLauren Crandall
David E. McMahon
Julian Green
Mike Reed
Sean Michael Gloria
Nicholas Denmon
Wade Hunt WilliamsWade Hunt Williams
Jorge Diaz
Nishant Gogna
Michael ParéMichael Paré

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton The Wild Man?

Di Malaysia, The Wild Man boleh ditonton di FOUND TV. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah The Wild Man mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Pilihan audio dan sari kata bagi The Wild Man bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video FOUND TV; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.

Di mana boleh tonton The Wild Man dengan sari kata Bahasa Melayu?

Di Malaysia, The Wild Man boleh ditonton di FOUND TV; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.

Adakah The Wild Man dialih suara ke Bahasa Melayu?

Alih suara bagi The Wild Man bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di FOUND TV, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.

Bolehkah saya menonton The Wild Man secara percuma?

Ya, di Malaysia, The Wild Man kini boleh ditonton secara percuma (mungkin dengan iklan) di FOUND TV.

Berapa lama durasi The Wild Man?

Durasi The Wild Man lebih kurang 95 minit (1 jam 35 minit).

Apakah genre The Wild Man?

The Wild Man ialah sebuah filem seram terbitan Amerika Syarikat.

Siapakah pelakon The Wild Man?

Barisan pelakon utama The Wild Man termasuk Lauren Crandall, David E. McMahon, Julian Green, Mike Reed, Sean Michael Gloria dan Nicholas Denmon.

Bolehkah saya menonton The Wild Man di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton The Wild Man melalui aplikasi atau laman web FOUND TV pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah The Wild Man dikeluarkan?

The Wild Man dikeluarkan pada tahun 2021.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Filem serupa

FOUND TVPERCUMA Tonton