Poster The Sea Beast
Filem · 2022

The Sea Beast

★ 7.3 TMDB · 1.7K IMDb ↗
115 minDURASI
2022TAHUN

Di Malaysia, The Sea Beast boleh ditonton di Netflix.

Pilihan Tontonan di Malaysia

Netflix
Termasuk dalam langganan
LANGGANAN

Panduan tontonan The Sea Beast

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 31 Julai 2026

The Sea Beast (2022) ialah sebuah filem animasi pengembaraan, aksi, keluarga dan fantasi terbitan Amerika Syarikat. Di Malaysia, ia boleh ditonton di Netflix melalui langganan.

Jika anda melanggan Netflix, anda boleh menonton filem ini tanpa bayaran tambahan. Bandingkan pilihan langganan, sewa dan beli terkini serta pautan “Tonton” terus ke setiap platform di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • LanggananNetflix
  • GenreAnimasi, Pengembaraan, Aksi, Keluarga, Fantasi
  • ProduksiAmerika Syarikat · 2022

Treler

Treler The Sea Beast

Sinopsis

Apabila seorang gadis bersembunyi di atas kapal pemburu raksasa laut legenda, mereka memulakan perjalanan epik ke perairan yang belum diterokai — dan mencipta sejarah.

PengarahChris Williams
NegaraAmerika Syarikat
GenreAnimasi, Pengembaraan, Aksi, Keluarga, Fantasi

Pelakon

Zaris-Angel HatorZaris-Angel HatorMaisie Brumble (voice)
Karl UrbanKarl UrbanJacob Holland (voice)
Jared HarrisJared HarrisCaptain Crow (voice)
Marianne Jean-BaptisteMarianne Jean-BaptisteSarah Sharpe (voice)
Benjamin PlessalaBenjamin PlessalaChild 1 (voice)
Somali RoseSomali RoseChild 2 (voice)
Kaya McLeanKaya McLeanChild 3 (voice)
Davis PakDavis PakChild 4 / Village Boy (voice)
Helen SadlerHelen SadlerMs. Merino / Matron / Cart Driver (voice)
Xana TangXana TangLea the Lookout (voice)
Alex WyndhamAlex WyndhamSailor #1 / Sailor #2 / Villager (voice)
Brian T. DelaneyBrian T. DelaneyJim Nicklebones (voice)

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton The Sea Beast?

Di Malaysia, The Sea Beast boleh ditonton di Netflix. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah The Sea Beast mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Pilihan audio dan sari kata bagi The Sea Beast bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video Netflix; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.

Di mana boleh tonton The Sea Beast dengan sari kata Bahasa Melayu?

Di Malaysia, The Sea Beast boleh ditonton di Netflix; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.

Adakah The Sea Beast dialih suara ke Bahasa Melayu?

Alih suara bagi The Sea Beast bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di Netflix, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.

Langganan apakah yang merangkumi The Sea Beast?

The Sea Beast disertakan dalam langganan Netflix. Dengan langganan tersebut, anda boleh menonton filem ini tanpa bayaran tambahan.

Bolehkah saya menonton The Sea Beast secara percuma?

The Sea Beast tidak percuma buat masa ini; di Malaysia, ia hanya tersedia melalui langganan. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan percuma tersedia.

Berapa lama durasi The Sea Beast?

Durasi The Sea Beast lebih kurang 115 minit (1 jam 55 minit).

Apakah genre The Sea Beast?

The Sea Beast ialah sebuah filem animasi pengembaraan, aksi, keluarga dan fantasi terbitan Amerika Syarikat.

Siapakah pelakon The Sea Beast?

Barisan pelakon utama The Sea Beast termasuk Zaris-Angel Hator, Karl Urban, Jared Harris, Marianne Jean-Baptiste, Benjamin Plessala dan Somali Rose.

Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi The Sea Beast?

The Sea Beast mendapat penilaian 7.3 daripada 10 di TMDB (1,738 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.

Bolehkah saya menonton The Sea Beast di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton The Sea Beast melalui aplikasi atau laman web Netflix pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah The Sea Beast dikeluarkan?

The Sea Beast dikeluarkan pada tahun 2022.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Filem serupa

NetflixLANGGANAN Tonton