Poster The Baker
Filem · 2023

The Baker

★ 6.3 TMDB · 120 IMDb ↗
100 minDURASI
2023TAHUN

Di Malaysia, The Baker boleh ditonton di Apple TV Store dan Amazon Video.

Pilihan Tontonan di Malaysia

Apple TV Store
Sewa digital
SEWA
Amazon Video
Sewa digital
SEWA

Panduan tontonan The Baker

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 18 Julai 2026

The Baker (2023) ialah sebuah filem aksi, drama dan jenayah terbitan Kanada. Di Malaysia, anda boleh menyewa atau membelinya di Apple TV Store atau Amazon Video.

Pilihan langganan, sewa atau beli serta pautan “Tonton” terus ke platform, jika ada, dipaparkan di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • GenreAksi, Drama, Jenayah
  • ProduksiKanada · 2023

Sinopsis

A quiet, stoic man, lives a monk-like existence in self-imposed exile. When his estranged son is killed in a drug deal gone bad, he is left to look after a granddaughter he never knew existed, and he is forced back into a life he tried to put behind him.

PengarahJonathan Sobol
NegaraKanada
GenreAksi, Drama, Jenayah

Pelakon

Ron PerlmanRon PerlmanPappi
Elias KoteasElias KoteasVic
Harvey KeitelHarvey KeitelMerchant
Joel David MooreJoel David MoorePeter
Emma HoEmma HoDelfi
Samantha KaineSamantha KaineDet. Weintrager
Dax RavinaDax RavinaMilky
Ben MilordBen MilordBeans
Marc DavidMarc DavidRick
Ronnie James HughesSirko
Vincent BerdoulleThe Wall
Yann BrouetMisha

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton The Baker?

Di Malaysia, The Baker boleh ditonton di Apple TV Store dan Amazon Video. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah The Baker mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Pilihan audio dan sari kata bagi The Baker bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video Apple TV Store atau Amazon Video; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.

Di mana boleh tonton The Baker dengan sari kata Bahasa Melayu?

Di Malaysia, The Baker boleh ditonton di Apple TV Store dan Amazon Video; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.

Adakah The Baker dialih suara ke Bahasa Melayu?

Alih suara bagi The Baker bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di Apple TV Store atau Amazon Video, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.

Bolehkah saya menyewa atau membeli The Baker?

Ya, di Malaysia, The Baker boleh disewa atau dibeli di Apple TV Store atau Amazon Video.

Bolehkah saya menonton The Baker secara percuma?

The Baker tidak percuma buat masa ini; di Malaysia, ia hanya tersedia melalui sewa atau pembelian. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan percuma tersedia.

Berapa lama durasi The Baker?

Durasi The Baker lebih kurang 100 minit (1 jam 40 minit).

Apakah genre The Baker?

The Baker ialah sebuah filem aksi, drama dan jenayah terbitan Kanada.

Siapakah pelakon The Baker?

Barisan pelakon utama The Baker termasuk Ron Perlman, Elias Koteas, Harvey Keitel, Joel David Moore, Emma Ho dan Samantha Kaine.

Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi The Baker?

The Baker mendapat penilaian 6.3 daripada 10 di TMDB (120 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.

Bolehkah saya menonton The Baker di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton The Baker melalui aplikasi atau laman web Apple TV Store dan Amazon Video pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah The Baker dikeluarkan?

The Baker dikeluarkan pada tahun 2023.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Filem serupa

Apple TV StoreSEWA Tonton