Poster Sixty Minutes
Filem · 2024

Sixty Minutes

Tajuk asal: 60 Minuten

★ 6.8 TMDB · 603 IMDb ↗
89 minDURASI
2024TAHUN

Di Malaysia, Sixty Minutes boleh ditonton di Netflix.

Pilihan Tontonan di Malaysia

Netflix
Termasuk dalam langganan
LANGGANAN

Panduan tontonan Sixty Minutes

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 11 Julai 2026

Sixty Minutes (2024) ialah sebuah filem aksi, pengembaraan, jenayah, drama dan thriller terbitan Jerman. Di Malaysia, ia boleh ditonton di Netflix melalui langganan.

Jika anda melanggan Netflix, anda boleh menonton filem ini tanpa bayaran tambahan. Bandingkan pilihan langganan, sewa dan beli terkini serta pautan “Tonton” terus ke setiap platform di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • LanggananNetflix
  • GenreAksi, Pengembaraan, Jenayah, Drama, Thriller
  • ProduksiJerman · 2024

Sinopsis

Demi mengekalkan hak penjagaan, pejuang seni mempertahankan diri campuran menarik diri daripada perlawanan dan merentasi Berlin untuk menghadiri parti hari jadi anaknya.

PengarahOliver Kienle
NegaraJerman
GenreAksi, Pengembaraan, Jenayah, Drama, Thriller

Pelakon

Emilio SakrayaEmilio SakrayaOctavio Bergmann
Dennis MojenDennis MojenPaul Lehmann
Marie MouroumMarie MouroumCosima
Paul WollinPaul WollinChino
Florian SchmidtkeFlorian SchmidtkeWinkler
Aristo LuisAristo LuisBenko
José BarrosJosé BarrosRico
Vassilis KoukalaniVassilis KoukalaniMarco Bergmann
Janna StriebeckJanna StriebeckEva Bergmann
Morik HeydoMorik HeydoLeonie
Livia MatthesLivia MatthesMina
Mehmet AteşçiMehmet AteşçiDavid

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton Sixty Minutes?

Di Malaysia, Sixty Minutes boleh ditonton di Netflix. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah Sixty Minutes mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Pilihan audio dan sari kata bagi Sixty Minutes bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video Netflix; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.

Di mana boleh tonton Sixty Minutes dengan sari kata Bahasa Melayu?

Di Malaysia, Sixty Minutes boleh ditonton di Netflix; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.

Adakah Sixty Minutes dialih suara ke Bahasa Melayu?

Alih suara bagi Sixty Minutes bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di Netflix, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.

Langganan apakah yang merangkumi Sixty Minutes?

Sixty Minutes disertakan dalam langganan Netflix. Dengan langganan tersebut, anda boleh menonton filem ini tanpa bayaran tambahan.

Bolehkah saya menonton Sixty Minutes secara percuma?

Sixty Minutes tidak percuma buat masa ini; di Malaysia, ia hanya tersedia melalui langganan. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan percuma tersedia.

Berapa lama durasi Sixty Minutes?

Durasi Sixty Minutes lebih kurang 89 minit (1 jam 29 minit).

Apakah genre Sixty Minutes?

Sixty Minutes ialah sebuah filem aksi, pengembaraan, jenayah, drama dan thriller terbitan Jerman.

Siapakah pelakon Sixty Minutes?

Barisan pelakon utama Sixty Minutes termasuk Emilio Sakraya, Dennis Mojen, Marie Mouroum, Paul Wollin, Florian Schmidtke dan Aristo Luis.

Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi Sixty Minutes?

Sixty Minutes mendapat penilaian 6.8 daripada 10 di TMDB (603 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.

Bolehkah saya menonton Sixty Minutes di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton Sixty Minutes melalui aplikasi atau laman web Netflix pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah Sixty Minutes dikeluarkan?

Sixty Minutes dikeluarkan pada tahun 2024.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Filem serupa

NetflixLANGGANAN Tonton