Robin Hood
Di Malaysia, Robin Hood boleh ditonton di Filmtap.
Pilihan Tontonan di Malaysia
Panduan tontonan Robin Hood
Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 19 September 2026
Robin Hood (1922) ialah sebuah filem pengembaraan dan romantik terbitan Amerika Syarikat. Di Malaysia, ia boleh ditonton di Filmtap secara percuma.
Mahu berjimat? Anda boleh menontonnya secara percuma (mungkin dengan iklan) di Filmtap. Bandingkan pilihan langganan, sewa dan beli terkini serta pautan “Tonton” terus ke setiap platform di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.
- PercumaFilmtap
- GenrePengembaraan, Romantik
- ProduksiAmerika Syarikat · 1922
Sinopsis
The dashing Earl of Huntingdon excels in courtly life and jousting before King Richard departs for the Crusades. While away, Richard's treacherous brother, Prince John, seizes power and inflicts brutal tyranny on the civilians. Huntingdon transforms into the heroic outlaw Robin Hood, gathers his 'merry men', and battles to restore the true king and protect lovely Lady Marian.
Pelakon
Douglas FairbanksRobin Hood
Enid BennettLady Marian Fitzwalter
Wallace BeeryRichard the Lion-Hearted
Sam De GrassePrince John
Alan HaleLittle John
Bud GearyWill Scarlett
Willard LouisFriar Tuck
Paul DickeySir Guy of Gisbourne
William LoweryThe High Sheriff of Nottingham
Frank AustinFriarSoalan Lazim
Di mana boleh tonton Robin Hood?
Di Malaysia, Robin Hood boleh ditonton di Filmtap. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.
Adakah Robin Hood mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?
Pilihan audio dan sari kata bagi Robin Hood bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video Filmtap; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.
Di mana boleh tonton Robin Hood dengan sari kata Bahasa Melayu?
Di Malaysia, Robin Hood boleh ditonton di Filmtap; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.
Adakah Robin Hood dialih suara ke Bahasa Melayu?
Alih suara bagi Robin Hood bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di Filmtap, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.
Bolehkah saya menonton Robin Hood secara percuma?
Ya, di Malaysia, Robin Hood kini boleh ditonton secara percuma (mungkin dengan iklan) di Filmtap.
Berapa lama durasi Robin Hood?
Durasi Robin Hood lebih kurang 133 minit (2 jam 13 minit).
Apakah genre Robin Hood?
Robin Hood ialah sebuah filem pengembaraan dan romantik terbitan Amerika Syarikat.
Siapakah pelakon Robin Hood?
Barisan pelakon utama Robin Hood termasuk Douglas Fairbanks, Enid Bennett, Wallace Beery, Sam De Grasse, Alan Hale dan Bud Geary.
Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi Robin Hood?
Robin Hood mendapat penilaian 6.4 daripada 10 di TMDB (60 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.
Bolehkah saya menonton Robin Hood di telefon atau TV pintar?
Lazimnya ya. Anda boleh menonton Robin Hood melalui aplikasi atau laman web Filmtap pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.
Bilakah Robin Hood dikeluarkan?
Robin Hood dikeluarkan pada tahun 1922.
Lagi di platform yang sama
Filem serupa