Poster Geriye Kalan
Filem · 2012

Geriye Kalan

IMDb ↗ Produksi Turki
101 minDURASI
2012TAHUN

Pilihan Tontonan di Malaysia

Tidak tersedia di mana-mana platform di Malaysia buat masa ini. Ia akan dipaparkan di sini sebaik sahaja ada platform yang menambahkannya.

Panduan tontonan Geriye Kalan

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 15 Oktober 2026

Geriye Kalan (2012) ialah sebuah filem drama dan jenayah terbitan Turki. Ia belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini; pilihan tontonan akan dipaparkan di sini sebaik sahaja ia ditambah.

  • GenreDrama, Jenayah
  • ProduksiTurki · 2012

Treler

Treler Geriye Kalan

Sinopsis

While both living under demanding conditions of city life, Sevda and Zuhal’s paths intersect when Sevda’s husband Cezmi starts having an affair with Zuhal. This betrayal is life threatening for Sevda, who considers her marriage and the perfect order of daily life she created as a huge success.

PengarahÇiğdem Vitrinel
NegaraTurki
GenreDrama, Jenayah

Pelakon

Devin Özgür ÇınarDevin Özgür ÇınarZuhal
Şebnem HassanisoughiŞebnem HassanisoughiSevda
Erkan BektaşErkan BektaşCezmi
Burak TamdoğanBurak TamdoğanMustafa
Birsen DürülüBirsen DürülüAnne
Burcu CavrarBurcu CavrarYeşim
Gamze DemirbilekGamze DemirbilekAnaokulu Müdiresi

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton Geriye Kalan?

Geriye Kalan belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini. Pilihan tontonan akan dipaparkan di halaman ini sebaik sahaja ia tersedia.

Adakah Geriye Kalan mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Geriye Kalan ialah produksi Turki, jadi bahasa asalnya biasanya bahasa Turki. Ia belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia, jadi belum ada maklumat sari kata atau alih suara Bahasa Melayu.

Bolehkah saya menonton Geriye Kalan secara percuma?

Geriye Kalan belum disenaraikan di mana-mana platform penstriman di Malaysia buat masa ini, sama ada secara percuma atau berbayar. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan tontonan tersedia.

Berapa lama durasi Geriye Kalan?

Durasi Geriye Kalan lebih kurang 101 minit (1 jam 41 minit).

Apakah genre Geriye Kalan?

Geriye Kalan ialah sebuah filem drama dan jenayah terbitan Turki.

Siapakah pelakon Geriye Kalan?

Barisan pelakon utama Geriye Kalan termasuk Devin Özgür Çınar, Şebnem Hassanisoughi, Erkan Bektaş, Burak Tamdoğan, Birsen Dürülü dan Burcu Cavrar.

Bilakah Geriye Kalan dikeluarkan?

Geriye Kalan dikeluarkan pada tahun 2012.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Filem serupa