Poster El Değmemiş Aşk
Filem · 2016

El Değmemiş Aşk

IMDb ↗ Produksi Turki
98 minDURASI
2016TAHUN

Di Malaysia, El Değmemiş Aşk boleh ditonton di Amazon Video.

Pilihan Tontonan di Malaysia

Amazon Video
Sewa digital
SEWA

Panduan tontonan El Değmemiş Aşk

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 2 Julai 2026

El Değmemiş Aşk (2016) ialah sebuah filem komedi dan romantik terbitan Turki. Di Malaysia, anda boleh menyewa atau membelinya di Amazon Video.

Pilihan langganan, sewa atau beli serta pautan “Tonton” terus ke platform, jika ada, dipaparkan di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • GenreKomedi, Romantik
  • ProduksiTurki · 2016

Treler

Treler El Değmemiş Aşk

Sinopsis

In love with Duygu, as well as with his favorite football team, Zafer is one of those grown-up men who never really grow up. One day, he finds himself forced into a marriage by his father, and despite his many funny attempts to get out of the marriage, Zafer’s plans yield no result. Can Zafer understand the meaning of true love before the final whistle blows?

PengarahUmut Kırca
NegaraTurki
GenreKomedi, Romantik

Pelakon

Emre KarayelEmre KarayelZafer
Ceren MorayCeren MorayFeryal
Begüm KütükBegüm KütükDuygu
Ececan GümeciEcecan Gümeci
Ümit ErdimÜmit Erdim
Cem KılıçCem Kılıç
Haldun BoysanHaldun BoysanZafer'in Babası
Ferdi AkarnurFerdi AkarnurFeryal'in Babası
Mine TeberMine TeberGülnur
Güneş HayatGüneş Hayat
Gülsüm AlkanGülsüm Alkan
Merve Han

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton El Değmemiş Aşk?

Di Malaysia, El Değmemiş Aşk boleh ditonton di Amazon Video. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah El Değmemiş Aşk mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

El Değmemiş Aşk ialah produksi Turki, jadi bahasa asalnya biasanya bahasa Turki. Sari kata dan alih suara Bahasa Melayu bergantung pada platform; semak menu audio dan sari kata pada pemain video.

Bolehkah saya menyewa atau membeli El Değmemiş Aşk?

Ya, di Malaysia, El Değmemiş Aşk boleh disewa atau dibeli di Amazon Video.

Bolehkah saya menonton El Değmemiş Aşk secara percuma?

El Değmemiş Aşk tidak percuma buat masa ini; di Malaysia, ia hanya tersedia melalui sewa atau pembelian. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan percuma tersedia.

Berapa lama durasi El Değmemiş Aşk?

Durasi El Değmemiş Aşk lebih kurang 98 minit (1 jam 38 minit).

Apakah genre El Değmemiş Aşk?

El Değmemiş Aşk ialah sebuah filem komedi dan romantik terbitan Turki.

Siapakah pelakon El Değmemiş Aşk?

Barisan pelakon utama El Değmemiş Aşk termasuk Emre Karayel, Ceren Moray, Begüm Kütük, Ececan Gümeci, Ümit Erdim dan Cem Kılıç.

Bolehkah saya menonton El Değmemiş Aşk di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton El Değmemiş Aşk melalui aplikasi atau laman web Amazon Video pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah El Değmemiş Aşk dikeluarkan?

El Değmemiş Aşk dikeluarkan pada tahun 2016.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Filem serupa

Amazon VideoSEWA Tonton