Poster Den hemmelige kvinde
Filem · 2026

Den hemmelige kvinde

★ 6.3 TMDB · 108 IMDb ↗
118 minDURASI
2026TAHUN

Di Malaysia, Den hemmelige kvinde boleh ditonton di Netflix.

Pilihan Tontonan di Malaysia

Netflix
Termasuk dalam langganan
LANGGANAN

Panduan tontonan Den hemmelige kvinde

Kemas kini terakhir maklumat penstriman: 17 September 2026

Den hemmelige kvinde (2026) ialah sebuah filem drama, thriller dan misteri terbitan Denmark. Di Malaysia, ia boleh ditonton di Netflix melalui langganan.

Jika anda melanggan Netflix, anda boleh menonton filem ini tanpa bayaran tambahan. Bandingkan pilihan langganan, sewa dan beli terkini serta pautan “Tonton” terus ke setiap platform di bahagian Pilihan Tontonan di Malaysia di atas. izlebunu tidak mengehos sebarang kandungan; kami membawa anda terus ke platform penstriman.

  • LanggananNetflix
  • GenreDrama, Thriller, Misteri
  • ProduksiDenmark · 2026

Sinopsis

After discovering she has a family and a shipping empire, a woman with amnesia returns to a wealthy and seemingly perfect past to uncover why she left.

PengarahBarbara Topsøe-Rothenborg
NegaraDenmark
GenreDrama, Thriller, Misteri

Pelakon

Natalie MadueñoNatalie MadueñoHelene Söderberg
Claes BangClaes BangEdmund
Pål Sverre HagenPål Sverre HagenJoachim
Stina EkbladStina EkbladCaroline
Ingrid Bolsø BerdalIngrid Bolsø BerdalIben Rask
Thea Sofie Loch NæssThea Sofie Loch NæssMaria
Lars SimonsenLars SimonsenAksel Söderberg
Ida AppelIda AppelLulu
Nina ChristrupNina ChristrupLibrarian
David EltingAlexander
Rasmus HammerichRasmus HammerichK.K. Møller
Joen HøjerslevJoen HøjerslevDr. Mortensen

Soalan Lazim

Di mana boleh tonton Den hemmelige kvinde?

Di Malaysia, Den hemmelige kvinde boleh ditonton di Netflix. Anda boleh melihat pilihan tontonan dan pautan “Tonton” terkini bagi setiap platform di bahagian “Pilihan Tontonan di Malaysia” di halaman ini.

Adakah Den hemmelige kvinde mempunyai sari kata atau alih suara Bahasa Melayu?

Pilihan audio dan sari kata bagi Den hemmelige kvinde bergantung pada platform. Semak menu audio dan sari kata pada pemain video Netflix; banyak platform di Malaysia menyediakan sari kata Bahasa Melayu, dan sesetengah tajuk turut ditawarkan dengan alih suara.

Di mana boleh tonton Den hemmelige kvinde dengan sari kata Bahasa Melayu?

Di Malaysia, Den hemmelige kvinde boleh ditonton di Netflix; platform ini biasanya mengekalkan audio asal dan menawarkan sari kata Bahasa Melayu melalui menu sari kata (CC) pada pemain video, jika tersedia.

Adakah Den hemmelige kvinde dialih suara ke Bahasa Melayu?

Alih suara bagi Den hemmelige kvinde bergantung pada platform. Jika alih suara Bahasa Melayu ditawarkan di Netflix, anda boleh memilihnya melalui menu audio/bahasa pada pemain video.

Langganan apakah yang merangkumi Den hemmelige kvinde?

Den hemmelige kvinde disertakan dalam langganan Netflix. Dengan langganan tersebut, anda boleh menonton filem ini tanpa bayaran tambahan.

Bolehkah saya menonton Den hemmelige kvinde secara percuma?

Den hemmelige kvinde tidak percuma buat masa ini; di Malaysia, ia hanya tersedia melalui langganan. Halaman ini akan dikemas kini jika pilihan percuma tersedia.

Berapa lama durasi Den hemmelige kvinde?

Durasi Den hemmelige kvinde lebih kurang 118 minit (1 jam 58 minit).

Apakah genre Den hemmelige kvinde?

Den hemmelige kvinde ialah sebuah filem drama, thriller dan misteri terbitan Denmark.

Siapakah pelakon Den hemmelige kvinde?

Barisan pelakon utama Den hemmelige kvinde termasuk Natalie Madueño, Claes Bang, Pål Sverre Hagen, Stina Ekblad, Ingrid Bolsø Berdal dan Thea Sofie Loch Næss.

Berapakah penilaian IMDb / TMDB bagi Den hemmelige kvinde?

Den hemmelige kvinde mendapat penilaian 6.3 daripada 10 di TMDB (108 undian). Penilaian IMDb mungkin berbeza; anda boleh menyemak nilai terkininya di IMDb.

Bolehkah saya menonton Den hemmelige kvinde di telefon atau TV pintar?

Lazimnya ya. Anda boleh menonton Den hemmelige kvinde melalui aplikasi atau laman web Netflix pada telefon, tablet, komputer dan TV pintar; peranti yang disokong mungkin berbeza mengikut platform.

Bilakah Den hemmelige kvinde dikeluarkan?

Den hemmelige kvinde dikeluarkan pada tahun 2026.

Siri yang muncul di suapan andaDrama pendek yang sering anda lihat di media sosial, kini dalam Bahasa Melayu dengan USD 12 sebulan — tonton di mana? Drama Pendek→

Lagi di platform yang sama

Filem serupa

NetflixLANGGANAN Tonton