Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę – plakat
Krótka drama

Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę

73ODCINKI

„Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę” to krótka drama (73 odcinki). Obejrzysz ją po polsku na Dramaflix: wszystkie krótkie seriale z 50+ platform za jedyne 12 USD miesięcznie.

Gdzie obejrzeć?

Dramaflix NAJLEPSZA OFERTA
Wszystkie krótkie seriale z 50+ platform za jedyne 12 USD miesięcznie
12 USD/mies. Oglądaj
Tylko jedna platforma
19,99 USD/mies.

Dramaflix bardziej się opłacaZ Dramaflix płacisz o 7,99 USD mniej miesięcznie: krótkie seriale z 50+ platform, w tym z ReelShort, w jednym pakiecie.Oszczędzasz 7,99 USD miesięcznie

Fabuła

Przez całe życie Daisy Storm nie wiedziała, co z nią jest nie tak. Dlaczego nie potrafiła się przemienić? Dlaczego nie miała wilka? Mimo że całe stado jej nienawidziło, Daisy wierzyła, że przynajmniej ma swojego partnera – Alfę. Wszystko zmieniło się jednak w dniu jej osiemnastych urodzin, gdy jej Alfa ją zdradził i zerwał ich więź, a jej największy prześladowca, będący jej wrogiem, został nową Luną. W rozpaczy uciekła z domu, lecz zaledwie sześć miesięcy później jej matka tajemniczo zmarła, a nowy Alfa – Nolan Fenrir, którego obwinia o śmierć matki – nakazał jej powrót. Daisy przysięga, że nigdy mu tego nie wybaczy, a jednak… czuje do Alfy Nolana nienaturalne przyciąganie, które, mimo jego surowej natury, wydaje się być odwzajemnione. Czy naprawdę może zawrzeć kolejną więź partnerską? Z człowiekiem, którego nienawidzi najbardziej?!

Platforma źródłowaReelShort
JęzykPolski dubbing / napisy
MotywyWilkołak

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć krótką dramę „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę”?

Krótką dramę „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę” obejrzysz po polsku na Dramaflix; platforma źródłowa: ReelShort. Abonament Dramaflix obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform.

Ile kosztuje oglądanie dramy „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę”?

Krótką dramę „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę” obejrzysz na Dramaflix w ramach jednego abonamentu za 12 USD miesięcznie, który obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform. Oglądanie tylko na platformie ReelShort kosztuje ok. 19,99 USD miesięcznie – z Dramaflix płacisz mniej więcej o 7,99 USD mniej.

Czy „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę” jest na Dramaflix?

Tak, „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę” jest w katalogu Dramaflix – wszystkie odcinki obejrzysz po polsku.

Ile odcinków ma „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę”?

„Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę” to krótki (pionowy) mini-serial, który liczy łącznie 73 odcinki.

Czy drama „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę” ma polski dubbing lub napisy?

Tak, na Dramaflix obejrzysz ją z polskim dubbingiem i/lub polskimi napisami.

O czym jest drama „Zdominowana przez Alfa, Którego Nienawidzę”?

Przez całe życie Daisy Storm nie wiedziała, co z nią jest nie tak. Dlaczego nie potrafiła się przemienić? Dlaczego nie miała wilka? Mimo że całe stado jej nienawidziło, Daisy wierzyła, że przynajmniej ma swojego partnera – Alfę. Wszystko zmieniło się jednak w dniu jej osiemnastych urodzin, gdy je…

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 23 października 2026

Podobne krótkie dramy

Zobacz wszystkie →
Dramaflix · 12 USD/mies.Tylko 12 USD miesięcznie Oglądaj