Żal ojca
„Żal ojca” to krótka drama (39 odcinków). Obejrzysz ją po polsku na Dramaflix: wszystkie krótkie seriale z 50+ platform za jedyne 12 USD miesięcznie.
Gdzie obejrzeć?
Dramaflix bardziej się opłacaZ Dramaflix płacisz o 7,99 USD mniej miesięcznie: krótkie seriale z 50+ platform, w tym z ReelShort, w jednym pakiecie.Oszczędzasz 7,99 USD miesięcznie
Fabuła
W dniu piątych urodzin córek bliźniaczek bezwzględny ojciec, James, wysyła je na brutalny obóz resocjalizacyjny, by zadowolić swoją pierwszą miłość. Mimo rozpaczliwych błagań i desperackich prób ratunku ze strony jego żony, Sophie, dziewczynki zostają zamęczone na śmierć. Zdruzgotana stratą dzieci i okrutną zdradą męża, Sophie postanawia zataić przed Jamesem przerażającą prawdę o ich losie. Kiedy arogancki James wierzy, że jedynie uczy córki dyscypliny i szykuje się do świętowania awansu, Sophie z premedytacją planuje bezlitosną zemstę. Gdy krwawa prawda wreszcie ujrzy światło dzienne, jaka otchłań pochłonie tego człowieka? Jaka jest ostateczna cena za wieczny żal ojca?
Najczęściej zadawane pytania
Gdzie obejrzeć krótką dramę „Żal ojca”?
Krótką dramę „Żal ojca” obejrzysz po polsku na Dramaflix; platforma źródłowa: ReelShort. Abonament Dramaflix obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform.
Ile kosztuje oglądanie dramy „Żal ojca”?
Krótką dramę „Żal ojca” obejrzysz na Dramaflix w ramach jednego abonamentu za 12 USD miesięcznie, który obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform. Oglądanie tylko na platformie ReelShort kosztuje ok. 19,99 USD miesięcznie – z Dramaflix płacisz mniej więcej o 7,99 USD mniej.
Czy „Żal ojca” jest na Dramaflix?
Tak, „Żal ojca” jest w katalogu Dramaflix – wszystkie odcinki obejrzysz po polsku.
Ile odcinków ma „Żal ojca”?
„Żal ojca” to krótki (pionowy) mini-serial, który liczy łącznie 39 odcinków.
Czy drama „Żal ojca” ma polski dubbing lub napisy?
Tak, na Dramaflix obejrzysz ją z polskim dubbingiem i/lub polskimi napisami.
O czym jest drama „Żal ojca”?
W dniu piątych urodzin córek bliźniaczek bezwzględny ojciec, James, wysyła je na brutalny obóz resocjalizacyjny, by zadowolić swoją pierwszą miłość. Mimo rozpaczliwych błagań i desperackich prób ratunku ze strony jego żony, Sophie, dziewczynki zostają zamęczone na śmierć. Zdruzgotana stratą dziec…
Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 22 października 2026
Podobne krótkie dramy
Zobacz wszystkie →
82 odcinki
64 odcinki
64 odcinki
67 odcinków
59 odcinków
61 odcinków
81 odcinków
71 odcinków
82 odcinki
75 odcinków
60 odcinków
45 odcinków