Wyszłam za dostawcę – plakat
Krótka drama

Wyszłam za dostawcę

28ODCINKI

„Wyszłam za dostawcę” to krótka drama (28 odcinków). Obejrzysz ją po polsku na Dramaflix: wszystkie krótkie seriale z 50+ platform za jedyne 12 USD miesięcznie.

Gdzie obejrzeć?

Dramaflix NAJLEPSZA OFERTA
Wszystkie krótkie seriale z 50+ platform za jedyne 12 USD miesięcznie
12 USD/mies. Oglądaj
Tylko jedna platforma
19,99 USD/mies.

Dramaflix bardziej się opłacaZ Dramaflix płacisz o 7,99 USD mniej miesięcznie: krótkie seriale z 50+ platform, w tym z ReelShort, w jednym pakiecie.Oszczędzasz 7,99 USD miesięcznie

Fabuła

Mój brat chciał zemsty za swoją przybraną siostrę. Na planie randkowego reality show wypchnął na scenę przypadkowego dostawcę jedzenia, robiąc z mojego życia pośmiewisko. W świetle reflektorów jego strój z Uber Eats wyglądał absurdalnie. Widownia wybuchnęła śmiechem. 'Co ten dostawca tam robi?', 'O mój Boże! Dziedziczka rodu Williamsów wyjdzie za dostawcę?'. Stałam jak wryta. Mój brat podszedł, objął mnie i szepnął: 'Emily, przez ciebie Sophie zatruła się jedzeniem i musiała mieć płukanie żołądka. Wciąż chowa urazę. Musiałem cię trochę ośmieszyć, żeby poczuła się lepiej. Jest młoda, po prostu jej ustąp. Nie martw się, to tylko na pokaz. Rodzina i tak nigdy nie pozwoliłaby ci wyjść za dostawcę...'.

Platforma źródłowaReelShort
JęzykPolski dubbing / napisy
MotywyDramat rodzinny

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć krótką dramę „Wyszłam za dostawcę”?

Krótką dramę „Wyszłam za dostawcę” obejrzysz po polsku na Dramaflix; platforma źródłowa: ReelShort. Abonament Dramaflix obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform.

Ile kosztuje oglądanie dramy „Wyszłam za dostawcę”?

Krótką dramę „Wyszłam za dostawcę” obejrzysz na Dramaflix w ramach jednego abonamentu za 12 USD miesięcznie, który obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform. Oglądanie tylko na platformie ReelShort kosztuje ok. 19,99 USD miesięcznie – z Dramaflix płacisz mniej więcej o 7,99 USD mniej.

Czy „Wyszłam za dostawcę” jest na Dramaflix?

Tak, „Wyszłam za dostawcę” jest w katalogu Dramaflix – wszystkie odcinki obejrzysz po polsku.

Ile odcinków ma „Wyszłam za dostawcę”?

„Wyszłam za dostawcę” to krótki (pionowy) mini-serial, który liczy łącznie 28 odcinków.

Czy drama „Wyszłam za dostawcę” ma polski dubbing lub napisy?

Tak, na Dramaflix obejrzysz ją z polskim dubbingiem i/lub polskimi napisami.

O czym jest drama „Wyszłam za dostawcę”?

Mój brat chciał zemsty za swoją przybraną siostrę. Na planie randkowego reality show wypchnął na scenę przypadkowego dostawcę jedzenia, robiąc z mojego życia pośmiewisko. W świetle reflektorów jego strój z Uber Eats wyglądał absurdalnie. Widownia wybuchnęła śmiechem. 'Co ten dostawca tam robi?', …

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 22 października 2026

Podobne krótkie dramy

Zobacz wszystkie →
Dramaflix · 12 USD/mies.Tylko 12 USD miesięcznie Oglądaj