Wspólna partnerka Alfy i Bety – plakat
Krótka drama

Wspólna partnerka Alfy i Bety

60ODCINKI

„Wspólna partnerka Alfy i Bety” to krótka drama (60 odcinków). Obejrzysz ją po polsku na Dramaflix: wszystkie krótkie seriale z 50+ platform za jedyne 12 USD miesięcznie.

Gdzie obejrzeć?

Dramaflix NAJLEPSZA OFERTA
Wszystkie krótkie seriale z 50+ platform za jedyne 12 USD miesięcznie
12 USD/mies. Oglądaj
Tylko jedna platforma
19,99 USD/mies.

Dramaflix bardziej się opłacaZ Dramaflix płacisz o 7,99 USD mniej miesięcznie: krótkie seriale z 50+ platform, w tym z ReelShort, w jednym pakiecie.Oszczędzasz 7,99 USD miesięcznie

Fabuła

Odkąd pamiętam, bałam się swoich osiemnastych urodzin. Mój dzień łączenia w pary okazał się gorszy, niż mogłam to sobie wyobrazić. Nie dość, że moim przeznaczeniem zostali Alfa i Beta, to żaden z nich mnie nie chciał. Publicznie odrzucona dla innej, uciekłam w dzicz, zupełnie nieświadoma, że w rzeczywistości jestem zakazaną hybrydą wilka i wampira. Aby chronić mnie przed skorumpowaną Radą, rodzina wymazała mi pamięć, pozostawiając mnie w mieście wyrzutków jako Katie – w zaawansowanej ciąży i całkowicie zagubioną. Ale przeszłość brutalnie mnie dogoniła, gdy moi partnerzy i ich sekretny brat Alfa, Mason, wpadli na mój trop. Mroczny spisek zagraża mojej nowo narodzonej córce – chcą ją wykorzystać do stworzenia morderczej armii hybryd. Muszę przetrwać w pełnej napięcia sieci niebezpiecznych żądz i ochronić dziecko, zanim brutalna wojna pochłonie nas wszystkich.

Platforma źródłowaReelShort
JęzykPolski dubbing / napisy
MotywyWilkołak

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie obejrzeć krótką dramę „Wspólna partnerka Alfy i Bety”?

Krótką dramę „Wspólna partnerka Alfy i Bety” obejrzysz po polsku na Dramaflix; platforma źródłowa: ReelShort. Abonament Dramaflix obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform.

Ile kosztuje oglądanie dramy „Wspólna partnerka Alfy i Bety”?

Krótką dramę „Wspólna partnerka Alfy i Bety” obejrzysz na Dramaflix w ramach jednego abonamentu za 12 USD miesięcznie, który obejmuje wszystkie krótkie seriale z 50+ platform. Oglądanie tylko na platformie ReelShort kosztuje ok. 19,99 USD miesięcznie – z Dramaflix płacisz mniej więcej o 7,99 USD mniej.

Czy „Wspólna partnerka Alfy i Bety” jest na Dramaflix?

Tak, „Wspólna partnerka Alfy i Bety” jest w katalogu Dramaflix – wszystkie odcinki obejrzysz po polsku.

Ile odcinków ma „Wspólna partnerka Alfy i Bety”?

„Wspólna partnerka Alfy i Bety” to krótki (pionowy) mini-serial, który liczy łącznie 60 odcinków.

Czy drama „Wspólna partnerka Alfy i Bety” ma polski dubbing lub napisy?

Tak, na Dramaflix obejrzysz ją z polskim dubbingiem i/lub polskimi napisami.

O czym jest drama „Wspólna partnerka Alfy i Bety”?

Odkąd pamiętam, bałam się swoich osiemnastych urodzin. Mój dzień łączenia w pary okazał się gorszy, niż mogłam to sobie wyobrazić. Nie dość, że moim przeznaczeniem zostali Alfa i Beta, to żaden z nich mnie nie chciał. Publicznie odrzucona dla innej, uciekłam w dzicz, zupełnie nieświadoma, że w rz…

Ostatnia aktualizacja danych o dostępności: 22 października 2026

Podobne krótkie dramy

Zobacz wszystkie →
Dramaflix · 12 USD/mies.Tylko 12 USD miesięcznie Oglądaj